Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Michaela Kaczmarczyková
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.9.2017
Koučovaná utkání
2.liga starší dorostenci M
14.5. 15:30
AI131
V. Bystřice - Sokol V. Meziříčí
47 : 16
8.5. 15:00
AI123
Vsetín - V. Bystřice
26 : 39
30.4. 15:30
AI118
V. Bystřice - Litovel
36 : 31
24.4. 13:00
AI112
Kopřivnice - V. Bystřice
36 : 23
16.4. 15:30
AI105
V. Bystřice - Sokol Sokolnice
47 : 31
2.4. 15:00
AI101
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
33 : 34
19.3. 15:30
AI092
V. Bystřice - Rožnov p.R.
22 : 25
5.3. 15:00
AI079
HK Ivančice - V. Bystřice
36 : 33
27.2. 15:30
AI078
V. Bystřice - Žeravice
37 : 24
5.12. 15:30
AI057
V. Bystřice - Vsetín
38 : 34
28.11. 15:00
AI052
Litovel - V. Bystřice
26 : 23
21.11. 15:30
AI046
V. Bystřice - Kopřivnice
34 : 35
15.11. 14:00
AI039
Sokol Sokolnice - V. Bystřice
33 : 40
7.11. 15:00
AI065
Sokol V. Meziříčí - V. Bystřice
27 : 39
17.10. 14:00
AI026
Rožnov p.R. - V. Bystřice
29 : 18
10.10. 15:30
AI024
V. Bystřice - Sokol Telnice
36 : 35
3.10. 15:30
AI013
V. Bystřice - HK Ivančice
38 : 31
27.9. 13:00
AI012
Žeravice - V. Bystřice
32 : 30
19.9. 15:30
AI002
V. Bystřice - SKH Polanka n.O.
22 : 32
1.liga mladší dorostenci
29.11. 12:30
AJ052
Sokol Nové Veselí - V. Bystřice
42 : 35
Český pohár žen
13.9. 16:00
AN010
SK Velká Bystřice - Karviná
25 : 24
6.9. 18:00
AN001
TJ Nový Jičín - SK Velká Bystřice
17 : 33
2.liga ženy V
4.10. 13:30
AT017
HK Ivančice - SK Velká Bystřice
32 : 20
27.9. 16:00
AT009
SK Velká Bystřice - Olomouc
25 : 22
20.9. 15:00
AT004
Karviná - SK Velká Bystřice
19 : 21
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.