Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Jaroslav Petr
Mateřský klub
HBC Jičín
Rok narození
1952
Typ licence
Licence B
Platnost licence
18.9.2018
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
23.4. 17:15
AO230
Jičín - Nový Jičín
30 : 23
23.4. 15:25
AO228
Zubří A - Jičín
23 : 23
23.4. 12:40
AO225
F.-Místek A - Jičín
25 : 21
23.4. 10:50
AO223
Jičín - Napajedla
29 : 19
19.3. 16:00
AO168
Jičín - Kopřivnice A
28 : 16
19.3. 14:00
AO166
Náchod - Jičín
21 : 15
19.3. 12:00
AO164
D.Králové - Jičín
17 : 15
19.3. 10:00
AO162
Jičín - TJ Sokol Centrum Haná
23 : 26
20.2. 16:30
AO140
Jičín - Házená Mělník A
33 : 18
20.2. 14:50
AO138
Dukla I - Jičín
18 : 18
20.2. 12:20
AO135
S.Vršovice - Jičín
18 : 17
20.2. 10:40
AO133
Jičín - KP Brno A
25 : 18
24.1. 18:00
AO060
V. Bystřice - Jičín
20 : 27
24.1. 15:00
AO057
Jičín - Sokol V. Meziříčí
26 : 16
24.1. 12:00
AO054
Jičín - Dukla Praha II
25 : 18
24.1. 09:00
AO051
Karviná A - Jičín
19 : 22
12.12. 17:00
AO050
Jičín - Talent A
16 : 19
12.12. 15:00
AO048
TJ STM Olomouc - Jičín
17 : 23
12.12. 12:00
AO045
HBC Strakonice - Jičín
17 : 22
12.12. 10:00
AO043
Jičín - Rožnov p.R.
25 : 14
Inter REG liga - STŽ
4.6. 14:15
IRA1308
Jičín - Náchod
21 : 17
4.6. 12:45
IRA1306
Jablonec - Jičín
12 : 32
4.6. 11:15
IRA1304
Turnov - Jičín
21 : 32
4.6. 09:45
IRA1302
Jičín - D.Králové
19 : 15
16.4. 15:40
IRA1009
Jablonec - Jičín
14 : 37
16.4. 13:10
IRA1006
Jičín - D.Králové
18 : 12
16.4. 10:40
IRA1003
Pardubice - Jičín
16 : 29
5.3. 15:40
IRA809
Jičín - Náchod
14 : 17
5.3. 14:00
IRA807
D.Králové - Jičín
17 : 25
5.3. 12:20
IRA805
Jičín - Turnov
29 : 6
Další
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.