Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
Rozpis soutěže
mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Michal Bartl
Mateřský klub
TJ Šumperk
Rok narození
1987
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.1.2019
Koučovaná utkání
2.liga muži SM13
14.5. 18:00
AF176
Krmelín - Šumperk
24 : 25
8.5. 10:30
AF175
Šumperk - SKP F-M B
39 : 22
1.5. 13:00
AF163
Hranice B - Šumperk
31 : 21
24.4. 10:30
AF160
Šumperk - Rožnov p.R.
34 : 28
17.4. 14:30
AF150
Holešov - Šumperk
25 : 37
10.4. 17:00
AF137
Zubří B - Šumperk
29 : 20
3.4. 10:30
AF130
Šumperk - SKH Polanka n.O
31 : 26
19.3. 16:30
AF124
MHK Karviná - Šumperk
29 : 25
13.3. 17:30
AF115
Vsetín - Šumperk
31 : 28
6.3. 16:00
AF111
Tatran Litovel B - Šumperk
39 : 28
28.2. 10:30
AF100
Šumperk - L.Zubří
28 : 24
12.2. 18:00
AF145
Šumperk - V. Bystřice
17 : 30
19.12. 17:30
AF054
V. Bystřice - Šumperk
29 : 24
12.12. 16:00
AF085
Šumperk - Krmelín
33 : 21
5.12. 10:30
AF084
SKP F-M B - Šumperk
28 : 26
29.11. 10:30
AF072
Šumperk - Hranice B
22 : 18
21.11. 16:00
AF069
Rožnov p.R. - Šumperk
26 : 29
15.11. 10:30
AF046
Šumperk - Zubří B
24 : 31
8.11. 10:30
AF059
Šumperk - Holešov
33 : 27
25.10. 16:30
AF039
SKH Polanka n.O - Šumperk
36 : 28
18.10. 10:30
AF033
Šumperk - MHK Karviná
22 : 32
11.10. 10:30
AF024
Šumperk - Vsetín
28 : 23
4.10. 10:30
AF020
Šumperk - Tatran Litovel B
29 : 23
26.9. 17:00
AF009
L.Zubří - Šumperk
35 : 34
Český pohár mužů
30.8. 10:30
AM023
Uničov A - Šumperk
26 : 27
LOLK starší žáci
10.10. 09:30
OB021
Šumperk - STM Olomouc 2002
9 : 38
Předchozí kola
podzim - 7. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Centrum Haná B - Zora Olomouc A
26 : 17
video
online
V. Bystřice A - Litovel A
26 : 16
video
online
Hranice - STM Olomouc A
20 : 41
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice A
6
6
0
0
203 : 101
12
2
STM Olomouc A
6
5
0
1
204 : 134
10
3
Litovel A
6
4
0
2
156 : 132
8
4
Hranice
6
2
0
4
142 : 170
4
5
TJ Sokol Centrum Haná A
6
2
0
4
108 : 186
4
6
TJ Sokol Centrum Haná B
6
1
0
5
130 : 174
2
7
Zora Olomouc A
6
1
0
5
120 : 166
2
Tabulka střelců
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice
51
David Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná B
46
Adam Krejčí
Tatran Litovel A
44
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná B
6
Eliška Krejzlíková
DHK Zora Olomouc A
5
Adam Přerovský
TJ STM Olomouc A
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Samuel Duroň
TJ Sokol Centrum Haná B
10
Eliška Litvínová
DHK Zora Olomouc A
8
Michal Zlámal
TJ Sokol Centrum Haná A
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.