Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Rozpis soutěže
podzim
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Leoš Pšenčík
Post
Mateřský klub
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1986
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
17
Počet branek
49
Starty
Český pohár mužů
05.09. [AM027]
U. Hradiště - Hustopeče
22 : 29
4 branek
LOLK muži
04.06. [OA053]
U. Hradiště - Val.Meziříčí
28 : 23
4 branek
28.05. [OA087]
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
1 branek
15.05. [OA076]
Luhačovice - U. Hradiště
35 : 24
2 branek
07.05. [OA075]
U. Hradiště - Senice
26 : 23
4 branek
01.05. [OA067]
Dřevohostice - U. Hradiště
24 : 21
4 branek
23.04. [OA064]
U. Hradiště - Droždín
17 : 30
3 branek
16.04. [OA058]
Uničov A - U. Hradiště
25 : 16
1 branek
03.04. [OA049]
Veselá - U. Hradiště
26 : 21
1 branek
14.11. [OA042]
Žeravice - U. Hradiště
35 : 22
6 branek
24.10. [OA031]
U. Hradiště - Luhačovice
23 : 22
2 branek
18.10. [OA030]
Senice - U. Hradiště
35 : 27
2 branek
11.10. [OA022]
U. Hradiště - Dřevohostice
20 : 13
1 branek
03.10. [OA019]
Droždín - U. Hradiště
37 : 30
1 branek
26.09. [OA013]
U. Hradiště - Uničov A
21 : 25
1 branek
19.09. [OA008]
Val.Meziříčí - U. Hradiště
30 : 22
3 branek
12.09. [OA004]
U. Hradiště - Veselá
30 : 17
9 branek
Předchozí kola
podzim - 7. kolo - výsledky
video
online
DHK Zora Olomouc B - Horka nad Moravou
7 : 16
video
online
Žeravice - Senice na Hané
6 : 28
video
online
Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
18 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Senice na Hané
6
6
0
0
136 : 56
12
2
STM Olomouc B
6
5
0
1
106 : 62
10
3
Tatran Litovel B
6
3
1
2
80 : 69
7
4
Horka nad Moravou
6
3
0
3
61 : 69
6
5
Velká Bystřice B
6
1
2
3
73 : 81
4
6
Žeravice
6
1
1
4
42 : 79
3
7
DHK Zora Olomouc B
6
0
0
6
31 : 113
0
Tabulka střelců
Ondřej Růžička
Senice na Hané
53
Michal Coufal
Senice na Hané
43
Tom Šporik
TJ STM Olomouc B
35
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Zemánek
Tatran Litovel B
4
Matěj Němec
Sokol Horka nad Moravou
4
Matěj Zgabaj
Sokol Horka nad Moravou
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Stryk
SK Velká Bystřice B
10
Sebastián Ján
Sokol Horka nad Moravou
10
Matěj Němec
Sokol Horka nad Moravou
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.