Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
Rozpis soutěže
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Marek Fuchs
Sokol Nové Bránice
1
David Holý
Sokol Horka nad Moravou
1
Denis Homolík
Legata Hustopeče
1
Martin Konrád
Sokol Horka nad Moravou
1
Pavel-Jakub Novotný
TJ Sokol Nové Veselí B
1
Michal Sekanina
Sokol Telnice
1
Erik Slivoň
Legata Hustopeče
1
Josef Velíšek
Sokol Újezd u Brna
1
Martin Cimler
TJ Sokol Nové Veselí B
2
Miroslav Hluštík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2
Jakub Kolmačka
Sokol Nové Bránice
2
Dominik Matoušek
Sokol Újezd u Brna
2
David Podhorský
TJ Sokol Nové Veselí B
2
Tomáš Richter
Sokol Újezd u Brna
2
Rudolf Škalda
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2
Tomáš Zatloukal
Házená Uničov
2
Lukáš Bártík
TJ Sokol Nové Veselí B
3
Matěj Schoř
Sokol Nové Bránice
3
Petr Šafář
Sokol Telnice
3
Vojtěch Rozinka
Legata Hustopeče
4
Václav Šťastný
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
4
Filip Tomíšek
TJ Sokol Nové Veselí B
4
Tomáš Zoufalý
Sokol Nové Bránice
4
Filip Gregor
Sokol Újezd u Brna
5
Dominik Kolovrátník
SK Velká Bystřice B
5
Jan Pleskač
Legata Hustopeče
5
Radim Salát
Sokol Nové Bránice
5
Štefan Esterka
Sokol Telnice
6
Michal Jandl
Sokol Telnice
6
Jakub Polášek
Házená Uničov
6
Jan Vysloužil
SK Velká Bystřice B
6
Dominik Klusáček
TJ Sokol Nové Veselí B
7
Petr Kolář
Sokol Újezd u Brna
7
David Konečný
Legata Hustopeče
7
Miloš Musil
TJ Sokol Nové Veselí B
7
Aleš Pernička
TJ Sokol Nové Veselí B
7
Adam Šincl
Házená Uničov
7
Ondřej Zoufalý
Sokol Nové Bránice
7
Petr Groh
Legata Hustopeče
8
Pavel Soukal
Sokol Nové Bránice
8
Další
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Házená Uničov - Sokol Telnice
32 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Hustopeče
48 : 20
video
online
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
video
online
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí B
16
14
0
2
631 : 384
28
2
SK Velká Bystřice B
16
12
1
3
587 : 466
25
3
Házená Uničov
16
11
0
5
556 : 457
22
4
Sokol Telnice
16
11
0
5
613 : 470
22
5
Hustopeče
16
9
0
7
482 : 496
18
6
U.Hradiště
16
7
1
8
500 : 499
15
7
Sokol Horka nad Moravou
16
4
0
12
432 : 488
8
8
Nové Bránice
16
2
0
14
429 : 619
4
9
Újezd u Brna
16
1
0
15
401 : 752
2
Tabulka střelců
David Procházka
Sokol Nové Bránice
198
David Popela
Sokol Telnice
165
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice B
154
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Havel
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
46
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
38
Jan Čekel
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.