Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Pavel Šohaj
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
14.5. 13:00
AE128
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
33 : 30
8.5. 00:00
AE124
Házená Tišnov - Telnice
45 : 31
17.4. 17:00
AE104
Telnice - Sokol II.Prostějov
32 : 24
16.4. 17:00
AE103
Ivančice - Sokol Kostelec na Hané
28 : 21
28.2. 10:30
AE076
Sokol Kostelec na Hané - Sokol V. Meziříčí
34 : 22
6.12. 10:30
AE059
Sokol Kostelec na Hané - Hustopeče
26 : 29
25.10. 17:00
AE036
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
31 : 30
3.10. 17:00
AE016
Sokol II.Prostějov - Sokol V. Meziříčí
25 : 20
2.liga muži SM13
23.4. 17:00
AF156
Vsetín - SKH Polanka n.O
20 : 24
8.4. 18:00
AF135
Holešov - Hranice B
33 : 26
19.3. 17:30
AF121
V. Bystřice - Rožnov p.R.
33 : 23
13.3. 17:00
AF113
L.Zubří - Krmelín
32 : 25
6.3. 16:30
AF108
SKH Polanka n.O - Rožnov p.R.
34 : 28
12.12. 11:00
AF088
Tatran Litovel B - Rožnov p.R.
32 : 39
11.12. 17:30
AF089
Holešov - Vsetín
35 : 34
6.12. 18:00
AF081
Holešov - Tatran Litovel B
36 : 29
21.11. 17:30
AF067
V. Bystřice - L.Zubří
31 : 25
20.9. 15:00
AF003
Holešov - MHK Karviná
28 : 28
1.liga starší dorostenci
21.2. 11:30
AG069
Zlín - Sokol Ostrava
32 : 37
26.9. 16:00
AG010
Zlín - Karviná
22 : 27
2.liga starší dorostenci M
14.5. 17:00
AI128
Sokol II.Prostějov - Kopřivnice
34 : 50
23.4. 15:00
AI110
Vsetín - SKH Polanka n.O.
28 : 37
17.4. 15:00
AI104
Sokol Telnice - Sokol II.Prostějov
29 : 36
16.4. 15:00
AI103
HK Ivančice - Rožnov p.R.
24 : 27
19.3. 15:30
AI092
V. Bystřice - Rožnov p.R.
22 : 25
6.3. 14:30
AI081
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
27 : 14
12.12. 15:00
AI063
Litovel - Rožnov p.R.
29 : 29
29.11. 09:30
AI053
Žeravice - Vsetín
34 : 37
21.11. 15:30
AI046
V. Bystřice - Kopřivnice
34 : 35
25.10. 15:00
AI036
Sokol Telnice - Rožnov p.R.
16 : 34
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.