Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Miloslav Krupa
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
20.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
13.3. 10:30
AE089
Sokol Kostelec na Hané - Maloměřice
28 : 23
12.3. 11:00
AE087
Napajedla - Sokol V. Meziříčí
28 : 25
6.12. 17:00
AE057
Juliánov - Bohunice
24 : 24
2.liga muži SM13
15.5. 11:30
AF180
Vsetín - Holešov
36 : 29
8.5. 16:30
AF169
SKH Polanka n.O - Krmelín
30 : 22
1.5. 13:00
AF163
Hranice B - Šumperk
31 : 21
30.4. 17:00
AF167
Vsetín - Zubří B
29 : 31
2.4. 14:00
AF131
SKP F-M B - Zubří B
30 : 32
6.3. 17:00
AF107
Zubří B - Holešov
31 : 29
28.2. 18:00
AF104
Holešov - SKH Polanka n.O
28 : 26
13.2. 15:30
AF141
Vsetín - Krmelín
26 : 22
19.12. 10:30
AF051
MHK Karviná - Tatran Litovel B
38 : 28
29.11. 16:00
AF075
Tatran Litovel B - V. Bystřice
27 : 33
22.11. 13:00
AF070
Hranice B - SKP F-M B
30 : 28
24.10. 17:30
AF041
V. Bystřice - Hranice B
22 : 19
10.10. 17:30
AF028
V. Bystřice - Holešov
28 : 23
4.10. 10:30
AF016
Holešov - Zubří B
36 : 36
27.9. 13:00
AF011
Hranice B - Vsetín
30 : 26
26.9. 17:00
AF009
L.Zubří - Šumperk
35 : 34
20.9. 13:00
AF005
Hranice B - Tatran Litovel B
23 : 23
1.liga starší dorostenci
14.5. 15:00
AG132
Zubří - HK Lovosice
38 : 23
16.4. 16:00
AG108
Zlín - Talent Škoda JS Plzeň
29 : 31
6.3. 15:00
AG080
Zubří - Sokol Ostrava
38 : 22
14.2. 14:00
AG065
Zlín - HBC Strakonice 1921
31 : 34
2.liga starší dorostenci M
15.5. 13:30
AI130
Vsetín - Sokol Telnice
52 : 24
8.5. 14:30
AI121
SKH Polanka n.O. - HK Ivančice
32 : 36
30.4. 15:00
AI119
Vsetín - Žeravice
22 : 26
24.10. 15:30
AI035
V. Bystřice - Sokol II.Prostějov
40 : 38
10.10. 15:30
AI024
V. Bystřice - Sokol Telnice
36 : 35
1.liga mladší dorostenci
14.5. 17:00
AJ132
Zubří - HK Lovosice
43 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.