Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Rozpis soutěže
podzim
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Miloslav Krupa
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
20.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladší dorostenci
16.4. 14:00
AJ108
Zlín - Talent Škoda JS Plzeň
22 : 28
2.4. 12:00
AJ100
Frýdek-Místek - Zubří
25 : 34
6.3. 13:00
AJ080
Zubří - HK B Most
43 : 22
13.12. 13:30
AJ065
Zlín - V. Bystřice
21 : 35
24.10. 13:30
AJ035
V. Bystřice - Dukla
25 : 39
2.liga mladší dorostenci M
8.5. 12:45
AL121
SKH Polanka n.O. - HK Ivančice
25 : 40
12.3. 13:00
AL087
Napajedla - Bystřice p.H.
24 : 28
6.12. 15:00
AL057
Sokol Juliánov - Bohunice
35 : 28
Český pohár mužů
30.8. 10:30
AM018
Krmelín - MHK Karviná
24 : 31
29.8. 11:00
AM028
Val.Meziříčí - Sokol II.Prostějov
27 : 29
Žákovská liga starších žáků
20.2. 16:30
AO149
Talent A - D.Králové
19 : 11
20.2. 14:30
AO147
F.-Místek A - Talent A
16 : 17
20.2. 11:30
AO144
F.-Místek A - HK Lovosice "A"
20 : 17
20.2. 10:30
AO143
Dukla Praha II - D.Králové
18 : 10
20.2. 08:30
AO141
D.Králové - F.-Místek A
10 : 17
12.12. 17:00
AO039
Nový Jičín - V. Bystřice
10 : 45
12.12. 14:00
AO036
V. Bystřice - Dukla I
25 : 21
12.12. 13:00
AO035
Nový Jičín - D.Králové
19 : 25
12.12. 11:00
AO033
D.Králové - V. Bystřice
20 : 31
12.12. 09:00
AO031
V. Bystřice - AŠ Ml. Boleslav
31 : 13
2.liga ženy V
21.11. 17:00
AT051
L.Zubří - Bohunice
13 : 36
19.9. 17:00
AT003
Bohunice - DHK Pardubice
21 : 26
1.liga starší dorostenky - východ
19.9. 15:00
AUB003
Tatran Bohunice - TJ Jiskra Otrokovice
26 : 17
1.liga mladší dorostenky - východ
19.9. 13:00
AVB003
Bohunice - DHK Pardubice
29 : 20
Moravská liga ml. dorostenců
27.5. 17:30
LD083
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
29 : 29
LOLK muži
4.6. 15:00
OA053
U. Hradiště - Val.Meziříčí
28 : 23
22.5. 14:00
OA083
Veselá - Dřevohostice
28 : 23
30.4. 11:00
OA070
Val.Meziříčí - Veselá
25 : 32
23.4. 16:00
OA064
U. Hradiště - Droždín
17 : 30
17.4. 14:00
OA060
Veselá - Žeravice
29 : 26
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim - 7. kolo - výsledky
video
online
DHK Zora Olomouc B - Horka nad Moravou
7 : 16
video
online
Žeravice - Senice na Hané
6 : 28
video
online
Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
18 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Senice na Hané
6
6
0
0
136 : 56
12
2
STM Olomouc B
6
5
0
1
106 : 62
10
3
Tatran Litovel B
6
3
1
2
80 : 69
7
4
Horka nad Moravou
6
3
0
3
61 : 69
6
5
Velká Bystřice B
6
1
2
3
73 : 81
4
6
Žeravice
6
1
1
4
42 : 79
3
7
DHK Zora Olomouc B
6
0
0
6
31 : 113
0
Tabulka střelců
Ondřej Růžička
Senice na Hané
53
Michal Coufal
Senice na Hané
43
Tom Šporik
TJ STM Olomouc B
35
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Zemánek
Tatran Litovel B
4
Matěj Němec
Sokol Horka nad Moravou
4
Matěj Zgabaj
Sokol Horka nad Moravou
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Stryk
SK Velká Bystřice B
10
Sebastián Ján
Sokol Horka nad Moravou
10
Matěj Němec
Sokol Horka nad Moravou
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.