Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Jiří Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga starší dorostenky - východ
17.4. 11:00
AUB112
Poruba - Zlín
25 : 27
12.3. 14:00
AUB094
H.Brod - Sokol V. Meziříčí
30 : 30
13.2. 19:00
AUB069
TJ Jiskra Otrokovice - Tatran Bohunice
22 : 22
1.liga mladší dorostenky - východ
17.4. 13:00
AVB112
Poruba - Zlín
25 : 35
13.3. 14:00
AVB096
Velká Bystřice - SKH Velká n.V.
15 : 23
12.3. 10:00
AVB094
H.Brod - HK Ivančice
21 : 38
28.2. 16:00
AVB083
Velká Bystřice - HK Ivančice
20 : 40
13.12. 14:00
AVB064
Velká Bystřice - Bohunice
26 : 18
Moravská liga ml. dorostenců
25.10. 16:30
LD029
SK Velká Bystřice B - Hustopeče
41 : 29
LOLK muži
15.5. 10:30
OA078
Dřevohostice - Žeravice
25 : 24
LOLK starší žáci
25.10. 14:30
OB034
Litovel - STM Olomouc 2001
21 : 26
3.10. 17:30
OB019
STM Olomouc 2001 - TJ Sokol Centrum Haná
27 : 42
3.10. 16:00
OB016
STM Olomouc 2002 - Litovel
26 : 17
LOLK mladší žactvo I
4.10. 08:30
OC015
STM Olomouc A - TJ Sokol Centrum Haná B
30 : 21
LOLK mladší žactvo II
24.10. 09:00
OD025
DHK Zora Olomouc B - Horka nad Moravou
7 : 16
4.10. 09:45
OD015
STM Olomouc B - DHK Zora Olomouc B
21 : 9
ZL starší žačky
21.5. 10:15
ZE077
DHK Zora Olomouc - Zlín B
18 : 27
24.10. 10:15
ZE026
DHK Zora Olomouc - DHK Litovel
23 : 17
12.9. 10:00
ZE041
Žeravice - DHK Litovel
24 : 16
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.