Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
Rozpis soutěže
starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Jiří Horák
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
1.5. 17:00
AE117
Telnice - Hustopeče
28 : 25
10.4. 17:00
AE077
Telnice - SK Kuřim
33 : 28
6.3. 11:00
AE080
Maloměřice - Telnice
34 : 14
12.12. 17:00
AE061
Napajedla - Ivančice
29 : 32
21.11. 16:30
AE044
SK Kuřim - Bohunice
24 : 25
21.11. 11:00
AE045
Maloměřice - Házená Tišnov
39 : 24
14.11. 18:00
AE039
Napajedla - Juliánov
28 : 34
24.10. 17:00
AE032
Sokol V. Meziříčí - Házená Tišnov
38 : 28
18.10. 17:30
AE030
Házená Tišnov - Bohunice
23 : 27
4.10. 17:00
AE014
Telnice - Maloměřice
30 : 20
20.9. 17:00
AE003
Telnice - Sokol V. Meziříčí
29 : 30
2.liga muži SM13
8.5. 16:00
AF172
Tatran Litovel B - Holešov
33 : 28
3.4. 13:00
AF132
Hranice B - V. Bystřice
21 : 31
28.2. 10:30
AF100
Šumperk - L.Zubří
28 : 24
27.2. 17:30
AF105
V. Bystřice - Zubří B
32 : 22
8.11. 10:30
AF059
Šumperk - Holešov
33 : 27
27.9. 16:30
AF013
SKH Polanka n.O - Holešov
43 : 20
1.liga starší dorostenci
20.3. 10:00
AG095
Zlín - Handball KP Brno
31 : 34
2.liga starší dorostenci M
10.4. 15:00
AI077
Sokol Telnice - SKH Polanka n.O.
30 : 33
12.3. 15:00
AI085
Litovel - HK Ivančice
31 : 25
27.2. 15:30
AI078
V. Bystřice - Žeravice
37 : 24
24.10. 15:00
AI032
Sokol V. Meziříčí - Litovel
26 : 30
27.9. 14:30
AI011
SKH Polanka n.O. - Sokol Telnice
38 : 25
20.9. 15:00
AI003
Sokol Telnice - Sokol V. Meziříčí
35 : 28
1.liga mladší dorostenci
20.3. 12:00
AJ095
Zlín - Kopřivnice
37 : 38
2.liga mladší dorostenci M
12.3. 13:00
AL085
Litovel - HK Ivančice
24 : 31
12.12. 15:00
AL061
Napajedla - HK Ivančice
20 : 29
14.11. 16:00
AL039
Napajedla - Sokol Juliánov
33 : 41
27.9. 12:45
AL011
SKH Polanka n.O. - Sokol Ostrava
51 : 23
Český pohár mužů
11.9. 18:30
AM048
Sokol Kostelec na Hané - Sokol Přerov
32 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Šumperk - Litovel
17 : 37
video
online
V. Bystřice - Hranice
63 : 12
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - Žeravice
28 : 18
video
online
STM Olomouc 2001 - Uničov
34 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Centrum Haná
16
14
0
2
483 : 325
28
2
V. Bystřice
16
13
0
3
631 : 331
26
3
STM Olomouc 2002
16
11
1
4
477 : 389
23
4
Žeravice
16
9
1
6
398 : 362
19
5
STM Olomouc 2001
16
8
2
6
435 : 390
18
6
Hranice
16
6
2
8
374 : 378
14
7
Litovel
16
6
0
10
379 : 412
12
8
Uničov
16
2
0
14
282 : 511
4
9
Šumperk
16
0
0
16
194 : 555
0
Tabulka střelců
Kryštof Juračka
Házená Uničov
121
Daniel Sova
TJ STM Olomouc 2002
118
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice
109
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Sova
TJ STM Olomouc 2002
14
Jan Ševčík
TJ Sokol Centrum Haná
11
Dušan Knápek
TJ Sokol Centrum Haná
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kubeša
TJ Cement Hranice
24
Ondřej Pavelka
TJ STM Olomouc 2001
22
Tomáš Volek
TJ Šumperk
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.