Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Jaromír Mach
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1965
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.3.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
13.3. 15:00
AP158
DHK Zora Olomouc - Ivančice
13 : 26
13.3. 14:00
AP157
Otrokovice - DHK Litovel
26 : 20
13.3. 11:00
AP154
Otrokovice - DHK Zora Olomouc
21 : 16
13.3. 10:00
AP153
Ivančice - Zlín B
28 : 21
13.3. 08:00
AP151
Zlín B - Otrokovice
11 : 16
LOLK muži
16.4. 10:30
OA056
Luhačovice - Dřevohostice
31 : 30
3.4. 14:00
OA049
Veselá - U. Hradiště
26 : 21
4.10. 10:30
OA020
Dřevohostice - Senice
24 : 17
19.9. 11:00
OA008
Val.Meziříčí - U. Hradiště
30 : 22
ZL starší žáci
31.5. 17:15
ZC077
Zubří B - Luhačovice
28 : 15
24.5. 17:45
ZC081
Vsetín - U. Hradiště
40 : 28
14.5. 10:00
ZC075
Rožnov p.R. - Zubří B
22 : 13
8.5. 11:30
ZC068
Zubří A - Luhačovice
41 : 18
9.4. 17:30
ZC047
Vsetín - Zlín
27 : 25
7.11. 10:15
ZC036
Rožnov p.R. - Luhačovice
26 : 16
31.10. 09:00
ZC031
Rožnov p.R. - U. Hradiště
27 : 19
18.10. 09:00
ZC023
Zubří B - U. Hradiště
23 : 32
10.10. 09:00
ZC017
Holešov - Napajedla
12 : 42
27.9. 11:45
ZC009
Zubří B - Vsetín
20 : 28
27.9. 10:30
ZC008
Zubří A - Zlín
26 : 19
12.9. 10:30
ZC042
Holešov - Zlín
15 : 29
ZL mladší žactvo I podzim
15.11. 10:00
ZDA039
Bystřice p.H. A_ch - Hovězí_d
50 : 2
27.9. 09:15
ZDA007
Zubří A_ch - Otrokovice_d
26 : 14
26.9. 10:30
ZDA006
Zlín A_ch - Vsetín_ch
22 : 12
ZL mladší žactvo I jaro
24.5. 16:30
ZDAJ038
Vsetín_ch - Otrokovice_d
19 : 21
24.4. 09:00
ZDAJ012
Zubří A_ch - Rožnov p.R.
30 : 22
9.4. 16:00
ZDAJ004
Vsetín_ch - U.Hradiště
5 : 31
ZL mladší žactvo II podzim
15.11. 11:30
ZDB040
Bystřice p.H. B_ch - Kunovice_d
8 : 26
7.11. 09:00
ZDB037
Rožnov p.R. - Zlín B_ch
20 : 16
31.10. 08:00
ZDB031
Rožnov p.R. - Bystřice p.H. B_ch
18 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.