Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Tomáš Měšťánek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
28.5. 16:00
A44
Rokycany - VŠ Plzeň "B"
26 : 25
28.5. 13:30
A43
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
21 : 31
22.5. 18:15
A40 - hala1
TJ Loko Plzeň - Bolevec M.A.T.
32 : 27
8.5. 18:15
A34 - hala1
TJ Loko Plzeň - Rokycany
27 : 21
1.5. 18:30
A32 - venku
VŠ Plzeň "B" - Bolevec M.A.T.
27 : 28
1.5. 16:00
A31
Košutka B - TJ Loko Plzeň
30 : 31
30.4. 13:30
A33
Starý Plzenec "B" - Rokycany
20 : 25
24.4. 17:15
A28 - hala 1
TJ Loko Plzeň - Starý Plzenec "B"
29 : 22
17.4. 18:00
A25
Bolevec M.A.T. - TJ Loko Plzeň
19 : 32
11.10. 17:00
A21
VŠ Plzeň "B" - Košutka B
19 : 26
3.10. 18:00
A18
Rokycany - Starý Plzenec "B"
24 : 28
27.9. 18:45
A10
TJ Loko Plzeň - Bolevec M.A.T.
33 : 29
20.9. 11:00
A08
Starý Plzenec "B" - Košutka B
28 : 25
19.9. 16:00
A09
Rokycany - Bolevec M.A.T.
23 : 24
2 liga muži JZČ
22.5. 16:00
AC102
VŠ Plzeň - Č.Budějovice
28 : 23
2.liga starší dorostenci Č
21.2. 16:00
AH067
TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Úvaly
16 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
21.2. 14:00
AK067
Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Úvaly
43 : 19
Český pohár mužů
30.8. 17:00
AM010
Rokycany - Košutka
23 : 25
Žákovská liga starších žáků
12.12. 17:00
AO050
Jičín - Talent A
16 : 19
12.12. 16:00
AO049
HBC Strakonice - Rožnov p.R.
32 : 12
12.12. 15:00
AO048
TJ STM Olomouc - Jičín
17 : 23
12.12. 13:00
AO046
Rožnov p.R. - TJ STM Olomouc
23 : 22
12.12. 12:00
AO045
HBC Strakonice - Jičín
17 : 22
12.12. 10:00
AO043
Jičín - Rožnov p.R.
25 : 14
12.12. 09:00
AO042
TJ STM Olomouc - HBC Strakonice
12 : 24
12.12. 08:00
AO041
Rožnov p.R. - Talent A
16 : 23
Žákovská liga starších žaček
14.5. 15:15
AP258
J.Hradec - Ivančice
24 : 24
14.5. 14:15
AP257
DHC Plzeň A - Slavia
10 : 15
14.5. 11:15
AP254
DHC Plzeň A - J.Hradec
20 : 24
14.5. 10:15
AP253
Ivančice - Zlín A
20 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.