Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
Rozpis soutěže
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Vladimír Nastoupil
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1952
Typ licence
Licence C
Platnost licence
21.3.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Moravská liga ml. dorostenců
4.6. 13:00
LD053
Házená Uničov - Újezd u Brna
40 : 30
1.5. 16:30
LD067
SK Velká Bystřice B - Házená Uničov
34 : 30
10.4. 16:30
LD055
SK Velká Bystřice B - Sokol Horka nad Moravou
38 : 30
8.11. 14:00
LD037
Sokol Horka nad Moravou - Újezd u Brna
28 : 17
11.10. 16:00
LD019
Sokol Horka nad Moravou - Házená Uničov
25 : 20
20.9. 12:30
LD004
Házená Uničov - U.Hradiště
36 : 28
LOLK muži
14.5. 15:00
OA079
Droždín - Veselá
31 : 23
24.4. 10:30
OA065
Senice - Dřevohostice
24 : 19
16.4. 15:00
OA058
Uničov A - U. Hradiště
25 : 16
31.10. 15:00
OA037
Droždín - Val.Meziříčí
35 : 26
18.10. 10:30
OA030
Senice - U. Hradiště
35 : 27
20.9. 10:30
OA009
Uničov A - Senice
23 : 20
12.9. 15:00
OA001
Droždín - Luhačovice
27 : 22
LOLK starší žáci
4.6. 09:30
OB088
Šumperk - Litovel
17 : 37
16.4. 13:00
OB058
Uničov - TJ Sokol Centrum Haná
20 : 29
10.10. 09:30
OB021
Šumperk - STM Olomouc 2002
9 : 38
26.9. 10:30
OB011
V. Bystřice - STM Olomouc 2002
43 : 16
LOLK mladší žactvo I
3.10. 09:00
OC013
Zora Olomouc A - Litovel A
21 : 25
26.9. 12:00
OC009
V. Bystřice A - Zora Olomouc A
30 : 12
LOLK mladší žactvo II
18.10. 09:00
OD024
Senice na Hané - DHK Zora Olomouc B
23 : 6
17.10. 09:00
OD023
Velká Bystřice B - Žeravice
8 : 8
26.9. 09:00
OD009
Velká Bystřice B - Horka nad Moravou
6 : 12
LOLK mladší žactvo II -jaro
16.6. 16:00
OF063
Velká Bystřice B - DHK Zora Olomouc B
16 : 16
24.4. 09:00
OF020
Senice na Hané - Horka nad Moravou
18 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Házená Uničov - Sokol Telnice
32 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Hustopeče
48 : 20
video
online
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
video
online
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí B
16
14
0
2
631 : 384
28
2
SK Velká Bystřice B
16
12
1
3
587 : 466
25
3
Házená Uničov
16
11
0
5
556 : 457
22
4
Sokol Telnice
16
11
0
5
613 : 470
22
5
Hustopeče
16
9
0
7
482 : 496
18
6
U.Hradiště
16
7
1
8
500 : 499
15
7
Sokol Horka nad Moravou
16
4
0
12
432 : 488
8
8
Nové Bránice
16
2
0
14
429 : 619
4
9
Újezd u Brna
16
1
0
15
401 : 752
2
Tabulka střelců
David Procházka
Sokol Nové Bránice
198
David Popela
Sokol Telnice
165
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice B
154
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Havel
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
46
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
38
Jan Čekel
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.