Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Jiří Svítek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1959
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
22.11. 17:00
AC044
H.Brod - Košutka
18 : 29
2.liga muži SVČ
20.3. 17:30
AD096
1.HC Pardubice - Sokol Kobylisy
41 : 25
5.12. 11:00
AD056
Kolín - TJ Sokol Bělá
31 : 20
18.10. 17:30
AD030
Sokol Kobylisy - 1.HC Pardubice
33 : 28
2.liga starší dorostenci Č
27.2. 13:00
AH075
Náchod - 1.HC Pardubice
28 : 36
5.12. 13:00
AH056
TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Bělá
22 : 17
14.11. 13:00
AH038
Náchod - Loko Č.Budějovice
28 : 24
10.10. 13:00
AH023
TJ Sokol Úvaly - Loko Louny
21 : 17
27.9. 10:30
AH010
TJ Sokol Bělá - Loko Louny
15 : 21
2.liga mladší dorostenci Č
8.5. 12:30
AK126
TJ Sparta Kutná Hora - Náchod
27 : 28
7.5. 13:00
AK121
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Sokol Šťáhlavy
25 : 31
30.4. 16:00
AK118
HBC Strakonice - Lokomotiva Vršovice
38 : 22
23.4. 16:00
AK113
TJ Sparta Kutná Hora - Liberec
24 : 26
16.4. 13:00
AK107
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Lokomotiva Vršovice
35 : 21
20.3. 15:30
AK096
1.HC Pardubice - Lokomotiva Vršovice
33 : 15
27.2. 11:00
AK075
Náchod - 1.HC Pardubice
32 : 26
5.12. 15:00
AK056
TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Bělá p.B.
25 : 22
14.11. 11:00
AK038
Náchod - Liberec
21 : 27
10.10. 15:00
AK023
TJ Sokol Úvaly - Loko Louny
31 : 48
Český pohár žen
12.9. 17:00
AN006
Astra - HBC Strakonice
23 : 21
Žákovská liga starších žaček
13.2. 16:15
AP140
DHK Pardubice A - Házená Mělník
17 : 15
13.2. 15:20
AP139
Slavia - Žeravice
26 : 9
13.2. 13:30
AP137
Házená Mělník - Slavia
7 : 35
13.2. 12:35
AP136
Žeravice - DHK Litovel
28 : 20
13.2. 10:45
AP134
Házená Mělník - DHK Litovel
5 : 22
13.2. 09:50
AP133
DHK Pardubice A - Žeravice
10 : 23
13.2. 08:00
AP131
Žeravice - Házená Mělník
23 : 14
2.liga ženy Z
15.5. 16:00
AS129
Milevsko - Kobylisy B
22 : 29
14.5. 16:00
AS132
Turnov - HC CHeLK
23 : 38
30.4. 14:15
AS118
HBC Strakonice - Kobylisy B
24 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.