Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Petr Videcký
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.10.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
1.5. 15:00
AB119
Sokol Přerov - Talent Plzeň "B"
29 : 37
13.3. 17:00
AB086
Olomouc - Talent Plzeň "B"
26 : 28
21.2. 11:00
AB069
Bystřice p.H. - Sokol Ostrava
24 : 23
13.12. 16:30
AB063
Sokol Nové Veselí - Starý Plzenec
37 : 23
18.10. 17:00
AB025
Sokol Ostrava - Jičín "B"
31 : 24
27.9. 16:30
AB008
Sokol Nové Veselí - Chodov
29 : 25
2.liga muži JM
6.12. 17:00
AE057
Juliánov - Bohunice
24 : 24
10.10. 15:00
AE020
Bohunice - Hustopeče
27 : 26
1.liga starší dorostenci
8.5. 12:30
AG122
Zlín - Zubří
22 : 46
13.12. 14:30
AG063
Sokol Nové Veselí - Karviná
33 : 25
18.10. 15:00
AG025
Sokol Ostrava - Jičín
30 : 24
2.liga starší dorostenci Č
27.9. 18:30
AH008
Sokol Nové Veselí B - Chodov
20 : 20
2.liga starší dorostenci M
28.11. 15:00
AI052
Litovel - V. Bystřice
26 : 23
1.liga mladší dorostenci
8.5. 14:30
AJ122
Zlín - Zubří
27 : 40
13.12. 12:30
AJ063
Sokol Nové Veselí - Karviná
35 : 34
2.liga mladší dorostenci M
13.3. 15:00
AL086
TJ STM Olomouc - Bohunice
31 : 29
21.2. 09:00
AL069
Bystřice p.H. - Sokol Ostrava
26 : 22
6.12. 15:00
AL057
Sokol Juliánov - Bohunice
35 : 28
28.11. 13:00
AL052
Litovel - Sokol Juliánov
43 : 30
18.10. 13:00
AL025
Sokol Ostrava - HK Ivančice
19 : 35
10.10. 13:00
AL020
Bohunice - TJ STM Olomouc
27 : 44
Český pohár mužů
17.11. 19:00
AM072
HC Zlín - SKP Frýdek-Místek
26 : 28
31.10. 17:00
AM061
Ivančice - HC Zlín
21 : 24
Český pohár žen
10.10. 17:00
AN017
Bohunice - H.Brod
21 : 20
Žákovská liga starších žáků
23.1. 15:25
AO098
Talent A - Kopřivnice A
19 : 13
23.1. 14:30
AO097
S.Vršovice - Napajedla
26 : 21
23.1. 12:40
AO095
S.Vršovice - Kopřivnice A
23 : 13
23.1. 09:55
AO092
Talent A - S.Vršovice
19 : 13
23.1. 09:00
AO091
Napajedla - AŠ Ml. Boleslav
15 : 12
1.liga ženy
10.4. 15:00
AR108
Otrokovice - Kunovice
19 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.