Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
Rozpis soutěže
mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Petr Videcký
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.10.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
1.5. 15:00
AB119
Sokol Přerov - Talent Plzeň "B"
29 : 37
13.3. 17:00
AB086
Olomouc - Talent Plzeň "B"
26 : 28
21.2. 11:00
AB069
Bystřice p.H. - Sokol Ostrava
24 : 23
13.12. 16:30
AB063
Sokol Nové Veselí - Starý Plzenec
37 : 23
18.10. 17:00
AB025
Sokol Ostrava - Jičín "B"
31 : 24
27.9. 16:30
AB008
Sokol Nové Veselí - Chodov
29 : 25
2.liga muži JM
6.12. 17:00
AE057
Juliánov - Bohunice
24 : 24
10.10. 15:00
AE020
Bohunice - Hustopeče
27 : 26
1.liga starší dorostenci
8.5. 12:30
AG122
Zlín - Zubří
22 : 46
13.12. 14:30
AG063
Sokol Nové Veselí - Karviná
33 : 25
18.10. 15:00
AG025
Sokol Ostrava - Jičín
30 : 24
2.liga starší dorostenci Č
27.9. 18:30
AH008
Sokol Nové Veselí B - Chodov
20 : 20
2.liga starší dorostenci M
28.11. 15:00
AI052
Litovel - V. Bystřice
26 : 23
1.liga mladší dorostenci
8.5. 14:30
AJ122
Zlín - Zubří
27 : 40
13.12. 12:30
AJ063
Sokol Nové Veselí - Karviná
35 : 34
2.liga mladší dorostenci M
13.3. 15:00
AL086
TJ STM Olomouc - Bohunice
31 : 29
21.2. 09:00
AL069
Bystřice p.H. - Sokol Ostrava
26 : 22
6.12. 15:00
AL057
Sokol Juliánov - Bohunice
35 : 28
28.11. 13:00
AL052
Litovel - Sokol Juliánov
43 : 30
18.10. 13:00
AL025
Sokol Ostrava - HK Ivančice
19 : 35
10.10. 13:00
AL020
Bohunice - TJ STM Olomouc
27 : 44
Český pohár mužů
17.11. 19:00
AM072
HC Zlín - SKP Frýdek-Místek
26 : 28
31.10. 17:00
AM061
Ivančice - HC Zlín
21 : 24
Český pohár žen
10.10. 17:00
AN017
Bohunice - H.Brod
21 : 20
Žákovská liga starších žáků
23.1. 15:25
AO098
Talent A - Kopřivnice A
19 : 13
23.1. 14:30
AO097
S.Vršovice - Napajedla
26 : 21
23.1. 12:40
AO095
S.Vršovice - Kopřivnice A
23 : 13
23.1. 09:55
AO092
Talent A - S.Vršovice
19 : 13
23.1. 09:00
AO091
Napajedla - AŠ Ml. Boleslav
15 : 12
1.liga ženy
10.4. 15:00
AR108
Otrokovice - Kunovice
19 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim - 7. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Centrum Haná B - Zora Olomouc A
26 : 17
video
online
V. Bystřice A - Litovel A
26 : 16
video
online
Hranice - STM Olomouc A
20 : 41
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice A
6
6
0
0
203 : 101
12
2
STM Olomouc A
6
5
0
1
204 : 134
10
3
Litovel A
6
4
0
2
156 : 132
8
4
Hranice
6
2
0
4
142 : 170
4
5
TJ Sokol Centrum Haná A
6
2
0
4
108 : 186
4
6
TJ Sokol Centrum Haná B
6
1
0
5
130 : 174
2
7
Zora Olomouc A
6
1
0
5
120 : 166
2
Tabulka střelců
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice
51
David Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná B
46
Adam Krejčí
Tatran Litovel A
44
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná B
6
Eliška Krejzlíková
DHK Zora Olomouc A
5
Adam Přerovský
TJ STM Olomouc A
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Samuel Duroň
TJ Sokol Centrum Haná B
10
Eliška Litvínová
DHK Zora Olomouc A
8
Michal Zlámal
TJ Sokol Centrum Haná A
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.