Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Jaroslav Paululik
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM13
15.5. 17:00
AF182
Zubří B - SKH Polanka n.O
24 : 27
7.5. 10:30
AF170
MHK Karviná - Zubří B
30 : 29
17.4. 16:30
AF153
SKH Polanka n.O - Tatran Litovel B
27 : 20
9.4. 13:30
AF139
MHK Karviná - L.Zubří
32 : 24
20.3. 16:30
AF123
SKH Polanka n.O - SKP F-M B
25 : 24
13.3. 17:00
AF116
SKP F-M B - MHK Karviná
31 : 29
5.3. 18:00
AF106
Krmelín - V. Bystřice
21 : 38
14.2. 17:00
AF143
L.Zubří - SKH Polanka n.O
22 : 20
17.12. 19:30
AF052
SKH Polanka n.O - L.Zubří
25 : 19
6.12. 17:00
AF079
Zubří B - MHK Karviná
34 : 30
28.11. 10:30
AF077
MHK Karviná - SKH Polanka n.O
25 : 26
21.11. 16:00
AF069
Rožnov p.R. - Šumperk
26 : 29
19.9. 16:00
AF004
Rožnov p.R. - Vsetín
29 : 24
1.liga starší dorostenci
13.3. 13:00
AG087
Frýdek-Místek - Zlín
33 : 30
10.12. 18:30
AG061
Frýdek-Místek - Jičín
40 : 25
6.12. 15:00
AG056
Zubří - Zlín
39 : 23
2.liga starší dorostenci M
8.5. 15:00
AI125
Kopřivnice - Rožnov p.R.
32 : 28
17.4. 14:30
AI107
SKH Polanka n.O. - Litovel
22 : 25
3.4. 15:00
AI099
Kopřivnice - SKH Polanka n.O.
37 : 26
20.3. 14:30
AI094
SKH Polanka n.O. - Sokol Sokolnice
36 : 30
21.11. 14:00
AI048
Rožnov p.R. - Sokol II.Prostějov
40 : 24
4.11. 17:30
AI033
SKH Polanka n.O. - Kopřivnice
26 : 32
19.9. 14:00
AI004
Rožnov p.R. - Vsetín
41 : 23
1.liga mladší dorostenci
8.5. 13:00
AJ125
Kopřivnice - Karviná
33 : 33
13.3. 15:00
AJ087
Frýdek-Místek - Zlín
40 : 30
10.12. 16:30
AJ061
Frýdek-Místek - Jičín
28 : 30
6.12. 13:00
AJ056
Zubří - Zlín
42 : 26
2.liga mladší dorostenci M
17.4. 12:45
AL107
SKH Polanka n.O. - Litovel
26 : 29
20.3. 12:45
AL094
SKH Polanka n.O. - Napajedla
36 : 30
21.11. 12:00
AL048
Rožnov p.R. - TJ Sokol Centrum Haná
27 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.