Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Přemysl Fukala
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
29.5. 10:30
AA198
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
14.5. 19:00
AA187
HC Zubří - HK FCC Město Lovosice
34 : 30
7.5. 17:00
AA168
Tatran Litovel - KP Brno
32 : 30
16.4. 17:00
AA154
Kopřivnice - Tatran Litovel
24 : 26
12.3. 18:00
AA124
HC Zubří - HC Zlín
40 : 20
6.3. 17:00
AA115
Kopřivnice - SKP Frýdek-Místek
31 : 32
21.2. 10:30
AA107
Baník OKD Karviná - HC Zlín
31 : 15
20.12. 17:00
AA088
SKP Frýdek-Místek - Baník OKD Karviná
36 : 33
21.11. 17:00
AA062
Tatran Litovel - SKP Frýdek-Místek
23 : 32
11.11. 18:00
AA058
HC Zlín - HC Zubří
31 : 42
23.10. 19:00
AA048
SKP Frýdek-Místek - KP Brno
27 : 22
11.10. 10:30
AA033
Baník OKD Karviná - Tatran Litovel
32 : 25
4.10. 17:00
AA030
HC Zlín - M.A.T. Plzeň
20 : 34
12.9. 14:30
AA008
HC Zlín - HBC Ronal Jičín
17 : 21
1.liga muži
25.10. 11:00
AB032
Bystřice p.H. - Sokol Nové Veselí
30 : 30
27.9. 11:00
AB012
Sokol Přerov - HBC Strakonice
29 : 34
2.liga muži SM13
29.4. 18:30
AF162
Krmelín - SKP F-M B
33 : 30
17.4. 14:30
AF152
Zubří B - L.Zubří
28 : 28
11.12. 16:30
AF087
L.Zubří - Hranice B
22 : 39
6.12. 17:00
AF079
Zubří B - MHK Karviná
34 : 30
17.10. 16:00
AF030
Rožnov p.R. - V. Bystřice
24 : 21
3.10. 17:00
AF019
SKP F-M B - Vsetín
37 : 33
1.liga starší dorostenci
17.4. 12:30
AG106
Zubří - Handball KP Brno
33 : 26
13.4. 18:00
AG089
Karviná - Zubří
18 : 27
6.12. 15:00
AG056
Zubří - Zlín
39 : 23
3.10. 13:00
AG017
Frýdek-Místek - Talent Škoda JS Plzeň
28 : 29
2.liga starší dorostenci M
17.10. 14:00
AI026
Rožnov p.R. - V. Bystřice
29 : 18
27.9. 13:00
AI012
Žeravice - V. Bystřice
32 : 30
1.liga mladší dorostenci
17.4. 10:30
AJ106
Zubří - Kopřivnice
38 : 28
13.4. 16:00
AJ089
Karviná - Zubří
30 : 44
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.