Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Adam Burďák
Mateřský klub
SHK Kunovice
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci M
8.5. 17:00
AI126
Sokol Sokolnice - Sokol II.Prostějov
26 : 29
28.2. 14:00
AI074
Sokol Sokolnice - Litovel
19 : 38
12.12. 15:00
AI064
Sokol Telnice - Vsetín
23 : 47
22.11. 11:00
AI043
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
35 : 20
4.10. 17:00
AI017
Sokol Sokolnice - Vsetín
26 : 29
2.liga mladší dorostenci M
22.11. 09:00
AL043
HK Ivančice - Bystřice p.H.
32 : 15
Žákovská liga starších žáků
20.3. 16:00
AO158
F.-Místek A - Karviná A
17 : 22
20.3. 15:00
AO157
TJ STM Olomouc - Házená Mělník A
30 : 14
20.3. 12:00
AO154
TJ STM Olomouc - F.-Místek A
19 : 24
20.3. 11:00
AO153
Karviná A - AŠ Ml. Boleslav
32 : 18
20.3. 09:00
AO151
AŠ Ml. Boleslav - TJ STM Olomouc
20 : 19
Žákovská liga starších žaček
13.3. 17:00
AP160
Ivančice - Otrokovice
20 : 17
13.3. 16:00
AP159
DHK Litovel - Zlín B
11 : 28
13.3. 13:00
AP156
Zlín B - DHK Zora Olomouc
27 : 18
13.3. 12:00
AP155
DHK Litovel - Ivančice
18 : 29
13.3. 09:00
AP152
DHK Zora Olomouc - DHK Litovel
19 : 16
6.12. 13:30
AP017
Otrokovice - Ostrava-Zábřeh
23 : 17
6.12. 11:40
AP015
Ostrava-Zábřeh - SKH Velká n.V.
20 : 19
6.12. 10:45
AP014
Otrokovice - Žeravice
19 : 8
6.12. 08:55
AP012
Žeravice - Ostrava-Zábřeh
13 : 24
6.12. 08:00
AP011
Zlín A - Otrokovice
20 : 12
2.liga ženy V
13.12. 15:00
AT063
HK Hodonín - Karviná
34 : 22
8.11. 16:00
AT042
SK Velká Bystřice - DHK Pardubice
28 : 23
26.9. 16:00
AT008
HK Hodonín - HK Ivančice
27 : 27
20.9. 17:30
AT005
Olomouc - HK Hodonín
30 : 35
1.liga starší dorostenky - východ
26.9. 18:00
AUB008
HK Hodonín - Sokol V. Meziříčí
31 : 21
1.liga mladší dorostenky - východ
1.5. 14:30
AVB115
Veselí n.M. - Olomouc
22 : 17
2.4. 13:00
AVB100
HK Ivančice - Zábřeh
32 : 13
12.12. 11:30
AVB063
SKH Velká n.V. - Karviná
17 : 15
22.11. 13:00
AVB050
HK Ivančice - Karviná
42 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.