Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Rozpis soutěže
podzim
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
David Číhal
Mateřský klub
Tatran Litovel
Rok narození
1972
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.2.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Moravská liga ml. dorostenců
7.5. 12:45
LD075
Házená Uničov - Nové Bránice
39 : 26
25.10. 14:30
LD028
Sokol Horka nad Moravou - Sokol Telnice
31 : 36
28.9. 16:00
LD010
Sokol Horka nad Moravou - SK Velká Bystřice B
30 : 34
LOLK muži
9.4. 17:30
OA051
Žeravice - Luhačovice
23 : 24
1.11. 10:30
OA039
Senice - Žeravice
25 : 26
3.10. 15:00
OA019
Droždín - U. Hradiště
37 : 30
13.9. 10:30
OA002
Dřevohostice - Uničov A
15 : 22
LOLK starší žáci
9.4. 16:00
OB051
Žeravice - STM Olomouc 2002
24 : 21
13.3. 13:00
OB056
STM Olomouc 2002 - V. Bystřice
20 : 50
LOLK mladší žactvo II -jaro
15.5. 09:00
OF042
Senice na Hané - TJ Sokol Centrum Haná C
23 : 12
ZL starší žačky
5.6. 09:00
ZE053
DHK Litovel - DHK Zora Olomouc B
16 : 13
24.5. 16:15
ZE085
DHK Litovel - Zlín B
15 : 23
9.4. 14:30
ZE050
Žeravice - Zlín B
21 : 17
Kalendář
Předchozí kola
podzim - 7. kolo - výsledky
video
online
DHK Zora Olomouc B - Horka nad Moravou
7 : 16
video
online
Žeravice - Senice na Hané
6 : 28
video
online
Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
18 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Senice na Hané
6
6
0
0
136 : 56
12
2
STM Olomouc B
6
5
0
1
106 : 62
10
3
Tatran Litovel B
6
3
1
2
80 : 69
7
4
Horka nad Moravou
6
3
0
3
61 : 69
6
5
Velká Bystřice B
6
1
2
3
73 : 81
4
6
Žeravice
6
1
1
4
42 : 79
3
7
DHK Zora Olomouc B
6
0
0
6
31 : 113
0
Tabulka střelců
Ondřej Růžička
Senice na Hané
53
Michal Coufal
Senice na Hané
43
Tom Šporik
TJ STM Olomouc B
35
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Zemánek
Tatran Litovel B
4
Matěj Němec
Sokol Horka nad Moravou
4
Matěj Zgabaj
Sokol Horka nad Moravou
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Stryk
SK Velká Bystřice B
10
Sebastián Ján
Sokol Horka nad Moravou
10
Matěj Němec
Sokol Horka nad Moravou
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.