Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Rozpis soutěže
podzim
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Ladislav Planka
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga ženy V
15.5. 10:30
AT128
Olomouc - L.Zubří
35 : 34
14.5. 17:00
AT130
Bohunice - SK Velká Bystřice
20 : 16
14.2. 16:00
AT070
SK Velká Bystřice - Karviná
32 : 23
8.11. 16:00
AT042
SK Velká Bystřice - DHK Pardubice
28 : 23
27.9. 16:00
AT009
SK Velká Bystřice - Olomouc
25 : 22
1.liga mladší dorostenky - východ
14.5. 15:00
AVB130
Bohunice - Velká Bystřice
24 : 15
16.4. 13:30
AVB110
Velká Bystřice - H.Brod
19 : 33
14.2. 14:00
AVB070
Velká Bystřice - Karviná
29 : 31
22.11. 14:00
AVB053
Velká Bystřice - Zábřeh
35 : 33
8.11. 14:00
AVB042
Velká Bystřice - DHK Pardubice
20 : 24
27.9. 14:00
AVB009
Velká Bystřice - Olomouc
23 : 27
Moravská liga ml. dorostenců
10.4. 16:30
LD055
SK Velká Bystřice B - Sokol Horka nad Moravou
38 : 30
8.11. 12:00
LD038
SK Velká Bystřice B - U.Hradiště
34 : 25
LOLK muži
21.5. 15:00
OA081
Uničov A - Luhačovice
35 : 31
LOLK starší žáci
7.5. 11:00
OB072
Litovel - Uničov
37 : 20
14.4. 17:45
OB064
TJ Sokol Centrum Haná - STM Olomouc 2001
27 : 21
14.11. 09:00
OB043
Litovel - Šumperk
37 : 12
18.10. 12:45
OB030
Šumperk - TJ Sokol Centrum Haná
8 : 31
11.10. 09:00
OB022
TJ Sokol Centrum Haná - V. Bystřice
38 : 29
13.9. 09:00
OB004
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
28 : 13
LOLK mladší žactvo I
11.10. 12:00
OC018
TJ Sokol Centrum Haná B - V. Bystřice A
15 : 42
11.10. 10:30
OC017
TJ Sokol Centrum Haná A - Zora Olomouc A
28 : 25
13.9. 10:30
OC003
TJ Sokol Centrum Haná A - Litovel A
8 : 29
LOLK mladší žactvo I -jaro
7.6. 17:15
OE028
TJ Sokol Centrum Haná A - STM Olomouc A
17 : 36
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim - 7. kolo - výsledky
video
online
DHK Zora Olomouc B - Horka nad Moravou
7 : 16
video
online
Žeravice - Senice na Hané
6 : 28
video
online
Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
18 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Senice na Hané
6
6
0
0
136 : 56
12
2
STM Olomouc B
6
5
0
1
106 : 62
10
3
Tatran Litovel B
6
3
1
2
80 : 69
7
4
Horka nad Moravou
6
3
0
3
61 : 69
6
5
Velká Bystřice B
6
1
2
3
73 : 81
4
6
Žeravice
6
1
1
4
42 : 79
3
7
DHK Zora Olomouc B
6
0
0
6
31 : 113
0
Tabulka střelců
Ondřej Růžička
Senice na Hané
53
Michal Coufal
Senice na Hané
43
Tom Šporik
TJ STM Olomouc B
35
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Zemánek
Tatran Litovel B
4
Matěj Němec
Sokol Horka nad Moravou
4
Matěj Zgabaj
Sokol Horka nad Moravou
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Stryk
SK Velká Bystřice B
10
Sebastián Ján
Sokol Horka nad Moravou
10
Matěj Němec
Sokol Horka nad Moravou
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.