Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Jaroslav Artl
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
30.4. 15:00
AC117
Č.Budějovice - S.Vršovice
27 : 23
19.3. 18:00
AC092
Třeboň - VŠ Plzeň
19 : 18
27.2. 18:00
AC078
Třeboň - Praha 4
22 : 27
29.11. 17:00
AC054
Libčice n. Vlt. - H.Brod
29 : 18
14.11. 18:00
AC039
Zruč n.S. - Třeboň
27 : 29
18.10. 16:00
AC030
L.Vršovice - Košutka
28 : 22
3.10. 18:00
AC013
Třeboň - Šťáhlavy
30 : 20
2.liga muži SVČ
8.5. 16:00
AD121
HK Lovosice B - Slavia
39 : 36
24.4. 17:00
AD112
Jablonec - Ml. Boleslav
23 : 18
17.4. 17:00
AD103
Slavia - Loko Louny
28 : 28
13.3. 16:30
AD085
Sokol Kobylisy - Slavia
29 : 25
29.11. 14:00
AD052
Sokol Kobylisy - Ml. Boleslav
25 : 28
22.11. 13:00
AD044
HK Lovosice B - 1.HC Pardubice
32 : 28
11.10. 17:00
AD019
Slavia - Sokol Kobylisy
30 : 26
27.9. 17:00
AD009
1.HC Pardubice - Náchod "B"
23 : 19
1.liga starší dorostenci
8.5. 12:00
AG121
HK Lovosice - Jičín
29 : 35
22.11. 17:00
AG044
HK Lovosice - Talent Škoda JS Plzeň
19 : 25
2.liga starší dorostenci Č
24.4. 15:00
AH112
ELP Jablonec - Třeboň
27 : 26
19.3. 16:00
AH092
Třeboň - Loko Louny
22 : 17
27.2. 16:00
AH078
Třeboň - TJ Sokol Úvaly
19 : 16
21.2. 16:00
AH067
TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Úvaly
16 : 24
3.10. 16:00
AH013
Třeboň - TJ Sokol Šťáhlavy
20 : 24
27.9. 13:00
AH009
1.HC Pardubice - Náchod
30 : 14
1.liga mladší dorostenci
8.5. 14:00
AJ121
HK Lovosice - Jičín
40 : 27
22.11. 15:00
AJ044
HK Lovosice - Talent Škoda JS Plzeň
28 : 29
2.liga mladší dorostenci Č
21.2. 14:00
AK067
Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Úvaly
43 : 19
14.11. 16:00
AK039
TJ Sparta Kutná Hora - HBC Strakonice
35 : 40
18.10. 14:00
AK030
Lokomotiva Vršovice - 1.HC Pardubice
22 : 32
27.9. 15:00
AK009
1.HC Pardubice - Náchod
22 : 23
Český pohár mužů
12.9. 16:30
AM034
H.Brod - Dvůr Králové
25 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.