Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Petr Ochmann
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1995
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
24.4. 10:30
AE113
Napajedla - Telnice
30 : 19
12.3. 18:00
AE088
Sokol II.Prostějov - SK Kuřim
39 : 29
27.2. 17:00
AE074
Napajedla - Házená Tišnov
35 : 20
4.10. 10:30
AE015
Sokol Kostelec na Hané - SK Kuřim
31 : 21
2.liga muži SM13
15.5. 13:00
AF178
Hranice B - L.Zubří
19 : 28
3.4. 10:30
AF127
Tatran Litovel B - Krmelín
36 : 22
13.3. 13:00
AF117
Hranice B - SKH Polanka n.O
23 : 26
14.11. 11:00
AF049
Tatran Litovel B - Vsetín
30 : 31
8.11. 13:00
AF057
Hranice B - Krmelín
30 : 22
18.10. 17:00
AF035
L.Zubří - Tatran Litovel B
28 : 22
2.liga starší dorostenci M
7.5. 13:00
AI124
Litovel - Sokol Telnice
46 : 24
12.3. 16:00
AI088
Sokol II.Prostějov - SKH Polanka n.O.
29 : 36
20.2. 15:00
AI071
Litovel - Sokol II.Prostějov
35 : 27
14.11. 15:00
AI041
Litovel - SKH Polanka n.O.
34 : 26
17.10. 15:00
AI030
Litovel - Vsetín
42 : 22
27.9. 15:00
AI009
Sokol II.Prostějov - Vsetín
49 : 20
2.liga mladší dorostenci M
7.5. 15:00
AL124
Litovel - Sokol Ostrava
43 : 16
1.5. 09:00
AL119
Žeravice - Bohunice
22 : 28
24.4. 12:30
AL113
Napajedla - Sokol Ostrava
29 : 32
12.3. 14:00
AL088
TJ Sokol Centrum Haná - SKH Polanka n.O.
31 : 26
27.2. 15:00
AL074
Napajedla - Litovel
28 : 43
15.11. 10:30
AL038
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Ostrava
41 : 19
14.11. 13:00
AL041
Litovel - SKH Polanka n.O.
35 : 31
17.10. 13:00
AL030
Litovel - Bohunice
50 : 28
Žákovská liga starších žáků
21.5. 15:50
AO279
F.-Místek A - HBC Strakonice
24 : 11
21.5. 14:00
AO277
V. Bystřice - F.-Místek A
30 : 28
21.5. 12:10
AO275
F.-Místek A - KP Brno A
27 : 19
21.5. 10:20
AO273
KP Brno A - HBC Strakonice
18 : 30
21.5. 08:30
AO271
HBC Strakonice - V. Bystřice
21 : 21
20.3. 18:00
AO160
Karviná A - TJ STM Olomouc
27 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.