Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
Rozpis soutěže
ZE
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Dominik Novosád
Mateřský klub
TJ Sokol Luhačovice
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Moravská liga ml. dorostenců
2.4. 16:00
LD049
U.Hradiště - Házená Uničov
26 : 30
ZL starší žáci
29.5. 10:30
ZC085
Luhačovice - Rožnov p.R.
23 : 29
18.5. 17:30
ZC076
U. Hradiště - Rožnov p.R.
34 : 28
10.4. 11:00
ZC050
Napajedla - Luhačovice
39 : 16
6.4. 17:30
ZC046
U. Hradiště - Zubří A
24 : 44
25.10. 11:45
ZC029
Zubří B - Rožnov p.R.
14 : 19
25.10. 10:30
ZC027
Zubří A - Napajedla
38 : 12
ZL mladší žactvo I podzim
25.10. 09:15
ZDA028
Zubří A_ch - Napajedla_ch
36 : 16
24.10. 10:00
ZDA027
Otrokovice_d - Zlín A_ch
17 : 15
20.9. 09:00
ZDA004
Zubří A_ch - Bystřice p.H. A_ch
33 : 9
ZL mladší žactvo I jaro
20.4. 16:00
ZDAJ014
Zlín A_d - Zlín A_ch
29 : 26
10.4. 09:00
ZDAJ005
Napajedla_ch - Zlín A_ch
7 : 25
2.4. 14:00
ZDAJ042
U.Hradiště - Napajedla_ch
28 : 8
ZL mladší žactvo II podzim
8.11. 09:00
ZDB038
Luhačovice_ch - Holešov_ch
22 : 7
25.10. 08:00
ZDB027
Zubří B_ch - L.Zubří_d
11 : 20
21.10. 17:00
ZDB009
Luhačovice_ch - Zubří B_ch
8 : 15
18.10. 09:00
ZDB023
Holešov_ch - Zlín B_d
7 : 20
20.9. 10:15
ZDB005
Zubří B_ch - Bystřice p.H. B_ch
12 : 8
13.9. 09:00
ZDB045
Kunovice_d - Zubří B_ch
23 : 7
ZL mladší žactvo II jaro
22.5. 13:30
ZDBJ033
Luhačovice_ch - L.Zubří_d
14 : 24
ZL starší žačky
24.10. 11:30
ZE027
Otrokovice - Zlín B
32 : 13
13.9. 10:45
ZE044
Kunovice - Zlín B
19 : 24
Kalendář
Předchozí kola
starší žačky - 17. kolo - výsledky
video
online
DHK Litovel - Zlín B
15 : 23
video
online
L.Zubří - Otrokovice
22 : 28
video
online
Žeravice - DHK Zora Olomouc
25 : 18
video
online
DHK Zora Olomouc B - Zlín A
17 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A
16
15
0
1
480 : 255
30
2
Otrokovice
16
13
0
3
395 : 250
26
3
L.Zubří
16
11
0
5
403 : 340
22
4
Zlín B
16
9
0
7
362 : 349
18
5
Kunovice
16
9
0
7
333 : 348
18
6
Žeravice
16
7
1
8
324 : 377
15
7
DHK Zora Olomouc
16
5
1
10
346 : 390
11
8
DHK Zora Olomouc B
16
1
0
15
219 : 401
2
9
DHK Litovel
16
1
0
15
270 : 422
2
Tabulka střelců
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
167
Milada Stuchlíková
TJ Jiskra Otrokovice
119
Lucie Fleková
SHK Kunovice
113
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
33
Magdaléna Foretová
DHK Litovel
26
Lenka Šebestová
SK Žeravice
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Claudie Roupcová
DHK Zora Olomouc
14
Klára Kubálková
DHK Litovel
14
Sára Korbařová
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.