Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Dominik Novosád
Mateřský klub
TJ Sokol Luhačovice
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Moravská liga ml. dorostenců
2.4. 16:00
LD049
U.Hradiště - Házená Uničov
26 : 30
ZL starší žáci
29.5. 10:30
ZC085
Luhačovice - Rožnov p.R.
23 : 29
18.5. 17:30
ZC076
U. Hradiště - Rožnov p.R.
34 : 28
10.4. 11:00
ZC050
Napajedla - Luhačovice
39 : 16
6.4. 17:30
ZC046
U. Hradiště - Zubří A
24 : 44
25.10. 11:45
ZC029
Zubří B - Rožnov p.R.
14 : 19
25.10. 10:30
ZC027
Zubří A - Napajedla
38 : 12
ZL mladší žactvo I podzim
25.10. 09:15
ZDA028
Zubří A_ch - Napajedla_ch
36 : 16
24.10. 10:00
ZDA027
Otrokovice_d - Zlín A_ch
17 : 15
20.9. 09:00
ZDA004
Zubří A_ch - Bystřice p.H. A_ch
33 : 9
ZL mladší žactvo I jaro
20.4. 16:00
ZDAJ014
Zlín A_d - Zlín A_ch
29 : 26
10.4. 09:00
ZDAJ005
Napajedla_ch - Zlín A_ch
7 : 25
2.4. 14:00
ZDAJ042
U.Hradiště - Napajedla_ch
28 : 8
ZL mladší žactvo II podzim
8.11. 09:00
ZDB038
Luhačovice_ch - Holešov_ch
22 : 7
25.10. 08:00
ZDB027
Zubří B_ch - L.Zubří_d
11 : 20
21.10. 17:00
ZDB009
Luhačovice_ch - Zubří B_ch
8 : 15
18.10. 09:00
ZDB023
Holešov_ch - Zlín B_d
7 : 20
20.9. 10:15
ZDB005
Zubří B_ch - Bystřice p.H. B_ch
12 : 8
13.9. 09:00
ZDB045
Kunovice_d - Zubří B_ch
23 : 7
ZL mladší žactvo II jaro
22.5. 13:30
ZDBJ033
Luhačovice_ch - L.Zubří_d
14 : 24
ZL starší žačky
24.10. 11:30
ZE027
Otrokovice - Zlín B
32 : 13
13.9. 10:45
ZE044
Kunovice - Zlín B
19 : 24
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.