Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
Rozpis soutěže
starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Jiří Kubis
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1985
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
20.3. 16:00
AO158
F.-Místek A - Karviná A
17 : 22
20.3. 15:00
AO157
TJ STM Olomouc - Házená Mělník A
30 : 14
20.3. 12:00
AO154
TJ STM Olomouc - F.-Místek A
19 : 24
20.3. 11:00
AO153
Karviná A - AŠ Ml. Boleslav
32 : 18
20.3. 09:00
AO151
AŠ Ml. Boleslav - TJ STM Olomouc
20 : 19
12.12. 18:00
AO040
D.Králové - AŠ Ml. Boleslav
27 : 16
12.12. 16:00
AO038
Dukla I - D.Králové
22 : 17
12.12. 15:00
AO037
AŠ Ml. Boleslav - Nový Jičín
24 : 22
12.12. 12:00
AO034
AŠ Ml. Boleslav - Dukla I
10 : 26
12.12. 10:00
AO032
Dukla I - Nový Jičín
32 : 12
Žákovská liga starších žaček
16.4. 12:35
AP206
DHK Zora Olomouc B - Cheb-CheLK
14 : 18
16.4. 11:40
AP205
Žeravice - Ivančice
20 : 23
16.4. 09:50
AP203
Ivančice - DHK Zora Olomouc B
29 : 18
16.4. 08:00
AP201
DHK Zora Olomouc B - Žirovnice
9 : 22
12.3. 17:00
AP170
Háje - DHK Zora Olomouc B
23 : 16
12.3. 16:00
AP169
Zlín A - S.Vršovice
24 : 17
12.3. 13:00
AP166
S.Vršovice - DHK Pardubice A
22 : 7
Moravská liga ml. dorostenců
29.5. 16:30
LD089
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
8.11. 14:00
LD037
Sokol Horka nad Moravou - Újezd u Brna
28 : 17
Jihomoravská liga st. žákyní
14.11. 10:00
LG028
Ivančice - Hodonín
22 : 24
LOLK muži
10.4. 10:30
OA054
Senice - Uničov A
5 : 26
11.10. 10:30
OA021
Senice - Luhačovice
26 : 28
LOLK starší žáci
5.6. 09:00
OB087
TJ Sokol Centrum Haná - Žeravice
28 : 18
30.4. 10:30
OB067
V. Bystřice - TJ Sokol Centrum Haná
28 : 31
15.11. 09:00
OB045
Uničov - STM Olomouc 2001
23 : 26
25.10. 12:30
OB035
Hranice - Uničov
38 : 8
26.9. 09:30
OB012
Šumperk - STM Olomouc 2001
9 : 34
LOLK mladší žactvo I
25.10. 14:00
OC028
Hranice - STM Olomouc A
20 : 41
LOLK mladší žactvo II
11.10. 09:00
OD017
Senice na Hané - Horka nad Moravou
22 : 10
4.10. 17:00
OD013
Horka nad Moravou - Tatran Litovel B
8 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Šumperk - Litovel
17 : 37
video
online
V. Bystřice - Hranice
63 : 12
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - Žeravice
28 : 18
video
online
STM Olomouc 2001 - Uničov
34 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Centrum Haná
16
14
0
2
483 : 325
28
2
V. Bystřice
16
13
0
3
631 : 331
26
3
STM Olomouc 2002
16
11
1
4
477 : 389
23
4
Žeravice
16
9
1
6
398 : 362
19
5
STM Olomouc 2001
16
8
2
6
435 : 390
18
6
Hranice
16
6
2
8
374 : 378
14
7
Litovel
16
6
0
10
379 : 412
12
8
Uničov
16
2
0
14
282 : 511
4
9
Šumperk
16
0
0
16
194 : 555
0
Tabulka střelců
Kryštof Juračka
Házená Uničov
121
Daniel Sova
TJ STM Olomouc 2002
118
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice
109
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Sova
TJ STM Olomouc 2002
14
Jan Ševčík
TJ Sokol Centrum Haná
11
Dušan Knápek
TJ Sokol Centrum Haná
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kubeša
TJ Cement Hranice
24
Ondřej Pavelka
TJ STM Olomouc 2001
22
Tomáš Volek
TJ Šumperk
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.