Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Kristýna Vítková
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1998
Typ licence
Licence D
Platnost licence
26.3.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
LOLK starší žáci
15.5. 13:30
OB076
STM Olomouc 2002 - TJ Sokol Centrum Haná
29 : 24
15.5. 12:00
OB079
STM Olomouc 2001 - Litovel
29 : 17
9.4. 09:30
OB054
Šumperk - Uničov
15 : 25
7.11. 17:30
OB036
STM Olomouc 2002 - Uničov
39 : 14
10.10. 11:00
OB025
Litovel - Hranice
16 : 18
12.9. 09:30
OB003
Šumperk - Hranice
5 : 37
LOLK mladší žactvo I
17.10. 09:00
OC021
Zora Olomouc A - Hranice
29 : 24
10.10. 10:00
OC020
Litovel A - Hranice
24 : 17
3.10. 09:00
OC013
Zora Olomouc A - Litovel A
21 : 25
LOLK mladší žactvo II
17.10. 16:00
OD022
STM Olomouc B - Tatran Litovel B
16 : 11
19.9. 15:30
OD008
STM Olomouc B - Velká Bystřice B
14 : 13
LOLK mladší žactvo I -jaro
7.6. 17:15
OE030
Hranice - V. Bystřice A
30 : 38
15.5. 15:00
OE020
STM Olomouc A - V. Bystřice A
21 : 32
15.5. 09:30
OE019
Zora Olomouc A - TJ Sokol Centrum Haná A
34 : 29
8.5. 12:00
OE018
Zora Olomouc A - STM Olomouc A
38 : 42
24.4. 10:30
OE010
TJ Sokol Centrum Haná A - V. Bystřice A
16 : 42
LOLK mladší žactvo II -jaro
19.6. 09:00
OF064
Senice na Hané - Cement Hranice "B"
19 : 11
16.6. 16:00
OF063
Velká Bystřice B - DHK Zora Olomouc B
16 : 16
7.6. 16:00
OF058
Cement Hranice "B" - Velká Bystřice B
15 : 5
15.5. 16:15
OF039
STM Olomouc B - Tatran Litovel B
19 : 12
24.4. 09:00
OF021
TJ Sokol Centrum Haná C - STM Olomouc B
8 : 25
17.4. 08:30
OF014
Cement Hranice "B" - Žeravice
5 : 14
2.4. 08:30
OF004
DHK Zora Olomouc B - Senice na Hané
8 : 23
ZL starší žačky
8.5. 13:30
ZE070
DHK Zora Olomouc B - L.Zubří
18 : 33
2.4. 09:45
ZE088
DHK Zora Olomouc - L.Zubří
23 : 31
8.11. 09:00
ZE039
DHK Litovel - Zlín B
18 : 19
17.10. 10:15
ZE022
DHK Zora Olomouc - Kunovice
27 : 15
12.10. 18:00
ZE012
DHK Zora Olomouc - Zlín A
21 : 31
20.9. 09:00
ZE003
DHK Litovel - L.Zubří
11 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.