Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Jiří Králíček
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
7.5. 18:00
AA182
HC Zubří - HBC Ronal Jičín
30 : 28
13.2. 17:00
AA099
Tatran Litovel - Baník OKD Karviná
21 : 26
19.12. 17:00
AA086
Tatran Litovel - M.A.T. Plzeň
24 : 37
1.liga muži
8.5. 11:00
AB122
Bystřice p.H. - Sokol Přerov
45 : 28
2.4. 11:30
AB099
Olomouc - Dvůr Králové
24 : 18
6.3. 11:00
AB080
Sokol Přerov - Sokol Ostrava
32 : 38
29.11. 16:00
AB051
Olomouc - Sokol Ostrava
28 : 28
15.11. 16:30
AB041
Sokol Nové Veselí - Dvůr Králové
31 : 18
18.10. 16:30
AB030
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň "B"
38 : 25
3.10. 12:00
AB018
Olomouc - Sokol Nové Veselí
26 : 29
20.9. 11:00
AB001
Sokol Přerov - Jičín "B"
27 : 38
1.liga starší dorostenci
15.11. 14:30
AG041
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice
23 : 25
18.10. 14:30
AG030
Sokol Nové Veselí - Talent Škoda JS Plzeň
40 : 28
2.liga starší dorostenci M
20.9. 13:00
AI001
Žeravice - HK Ivančice
25 : 36
1.liga mladší dorostenci
15.11. 12:30
AJ041
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice
40 : 32
18.10. 12:30
AJ030
Sokol Nové Veselí - Talent Škoda JS Plzeň
37 : 30
2.liga mladší dorostenci M
8.5. 09:00
AL122
Bystřice p.H. - Žeravice
32 : 36
2.4. 13:30
AL099
TJ STM Olomouc - SKH Polanka n.O.
31 : 26
29.11. 14:00
AL051
TJ STM Olomouc - Sokol Ostrava
28 : 21
3.10. 14:00
AL018
TJ STM Olomouc - Litovel
30 : 33
20.9. 09:00
AL001
Žeravice - HK Ivančice
18 : 38
Český pohár mužů
24.2. 18:30
AM082
SKP Frýdek-Místek - Baník OKD Karviná
20 : 29
17.11. 16:30
AM076
Bystřice p.H. - Baník OKD Karviná
25 : 38
31.10. 17:30
AM065
Sokol Kostelec na Hané - Tatran Litovel
26 : 31
Český pohár žen
9.12. 18:00
AN030
Zora Olomouc - Sokol Poruba
19 : 25
1.liga ženy
16.4. 13:00
AR109
Otrokovice - SVŠ Plzeň A
29 : 22
21.11. 13:00
AR053
Kunovice - S.Vršovice
32 : 17
7.11. 13:00
AR039
Sokol V. Meziříčí - Zlín B
26 : 28
25.10. 11:30
AR027
Olomouc B - S.Vršovice
37 : 31
27.9. 13:00
AR009
Kunovice - Olomouc B
33 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.