Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Radek Godál
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1978
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2017
Koučovaná utkání
2.liga muži SM13
14.5. 17:30
AF181
V. Bystřice - MHK Karviná
27 : 27
7.5. 10:30
AF170
MHK Karviná - Zubří B
30 : 29
9.4. 13:30
AF139
MHK Karviná - L.Zubří
32 : 24
13.3. 17:00
AF116
SKP F-M B - MHK Karviná
31 : 29
5.3. 10:30
AF109
MHK Karviná - Hranice B
29 : 18
27.2. 16:00
AF103
Rožnov p.R. - MHK Karviná
33 : 29
20.2. 10:30
AF094
MHK Karviná - Holešov
36 : 27
14.2. 16:00
AF142
Tatran Litovel B - MHK Karviná
28 : 22
19.12. 10:30
AF051
MHK Karviná - Tatran Litovel B
38 : 28
12.12. 10:30
AF090
MHK Karviná - V. Bystřice
25 : 24
6.12. 17:00
AF079
Zubří B - MHK Karviná
34 : 30
28.11. 10:30
AF077
MHK Karviná - SKH Polanka n.O
25 : 26
21.11. 18:00
AF064
Krmelín - MHK Karviná
24 : 32
8.11. 13:30
AF063
MHK Karviná - Vsetín
28 : 28
18.10. 10:30
AF033
Šumperk - MHK Karviná
22 : 32
10.10. 10:30
AF025
MHK Karviná - SKP F-M B
29 : 28
26.9. 10:30
AF012
MHK Karviná - Rožnov p.R.
37 : 31
20.9. 15:00
AF003
Holešov - MHK Karviná
28 : 28
1.liga starší dorostenci
15.5. 17:00
AG129
Karviná - Sokol Nové Veselí
24 : 26
8.5. 13:00
AG125
Handball KP Brno - Karviná
25 : 25
30.4. 17:00
AG116
Karviná - Frýdek-Místek
30 : 25
23.4. 14:00
AG114
Dukla - Karviná
27 : 17
17.4. 13:00
AG103
Jičín - Karviná
23 : 29
13.4. 18:00
AG089
Karviná - Zubří
18 : 27
3.4. 17:00
AG102
Karviná - Sokol Ostrava
28 : 16
19.3. 16:00
AG092
HBC Strakonice 1921 - Karviná
24 : 24
6.3. 14:00
AG081
HK Lovosice - Karviná
27 : 25
28.2. 17:00
AG076
Karviná - Zlín
29 : 20
21.2. 15:00
AG070
Talent Škoda JS Plzeň - Karviná
24 : 31
13.12. 14:30
AG063
Sokol Nové Veselí - Karviná
33 : 25
Další
Předchozí kola
jaro - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Litovel A - Zora Olomouc A
45 : 17
video
online
TJ Sokol Centrum Haná A - STM Olomouc A
17 : 36
video
online
Hranice - V. Bystřice A
30 : 38
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice A
10
10
0
0
366 : 240
20
2
Litovel A
10
7
0
3
330 : 259
14
3
STM Olomouc A
10
6
0
4
301 : 291
12
4
Hranice
10
5
0
5
306 : 301
10
5
Zora Olomouc A
10
1
0
9
265 : 364
2
6
TJ Sokol Centrum Haná A
10
1
0
9
223 : 336
2
Tabulka střelců
Adam Krejčí
Tatran Litovel A
80
Matěj Pelák
TJ STM Olomouc A
77
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice
73
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Krejzlíková
DHK Zora Olomouc A
15
Adam Krejčí
Tatran Litovel A
12
David Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná A
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Klein
TJ Cement Hranice
18
Adam Krejčí
Tatran Litovel A
12
Vilém Zedník
SK Velká Bystřice A
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.