Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže LOLK mladší žactvo I -jaro
jaro - 1. kolo
3.4.2016
09:45
OE001
TJ Cement Hranice
-
TJ Sokol Centrum Haná A
3.4.2016
14:30
OE002
Tatran Litovel A
-
SK Velká Bystřice A
3.4.2016
08:30
OE003
TJ STM Olomouc A
-
DHK Zora Olomouc A
jaro - 2. kolo
10.4.2016
10:30
OE004
TJ Sokol Centrum Haná A
-
DHK Zora Olomouc A
9.4.2016
12:00
OE005
SK Velká Bystřice A
-
TJ STM Olomouc A
10.4.2016
14:30
OE006
TJ Cement Hranice
-
Tatran Litovel A
jaro - 3. kolo
16.4.2016
10:00
OE007
Tatran Litovel A
-
TJ Sokol Centrum Haná A
Tomáš Hofírek
,
David Jurečka
,
17.4.2016
15:00
OE008
TJ STM Olomouc A
-
TJ Cement Hranice
David Jurečka
,
Barbora Konečná
,
17.4.2016
09:30
OE009
DHK Zora Olomouc A
-
SK Velká Bystřice A
Adéla Kummerová
,
Kristýna Kummerová
,
jaro - 4. kolo
24.4.2016
10:30
OE010
TJ Sokol Centrum Haná A
-
SK Velká Bystřice A
Monika Jurečková
,
Kristýna Vítková
,
24.4.2016
09:00
OE011
TJ Cement Hranice
-
DHK Zora Olomouc A
Tomáš Kašík
,
Karel Mayer
,
23.4.2016
10:00
OE012
Tatran Litovel A
-
TJ STM Olomouc A
Jiří Kräuter
,
Monika Roubalová
,
jaro - 5. kolo
30.4.2016
12:00
OE013
TJ STM Olomouc A
-
TJ Sokol Centrum Haná A
Josef Kolář
,
Jiří Kräuter
,
30.4.2016
09:00
OE014
DHK Zora Olomouc A
-
Tatran Litovel A
David Jurečka
,
Pavel Šestořád
,
30.4.2016
12:00
OE015
SK Velká Bystřice A
-
TJ Cement Hranice
Jiří Kubis
,
Pavla Macharáčková
,
jaro - odvety - 6. kolo
24.5.2016
17:15
OE016
TJ Sokol Centrum Haná A
-
TJ Cement Hranice
Marek Bečička
,
Pavel Šestořád
,
7.5.2016
12:00
OE017
SK Velká Bystřice A
-
Tatran Litovel A
Arnošt Axmann
,
Tomáš Kašík
,
8.5.2016
12:00
OE018
DHK Zora Olomouc A
-
TJ STM Olomouc A
Barbora Konečná
,
Kristýna Vítková
,
jaro - odvety - 7. kolo
15.5.2016
09:30
OE019
DHK Zora Olomouc A
-
TJ Sokol Centrum Haná A
Barbora Konečná
,
Jakub Smékal
,
15.5.2016
15:00
OE020
TJ STM Olomouc A
-
SK Velká Bystřice A
Monika Jurečková
,
Kristýna Vítková
,
14.5.2016
10:00
OE021
Tatran Litovel A
-
TJ Cement Hranice
Arnošt Axmann
,
Josef Stoklasa
,
jaro - odvety - 8. kolo
29.5.2016
10:30
OE022
TJ Sokol Centrum Haná A
-
Tatran Litovel A
Adéla Kummerová
,
Kristýna Kummerová
,
29.5.2016
10:00
OE023
TJ Cement Hranice
-
TJ STM Olomouc A
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
29.5.2016
14:30
OE024
SK Velká Bystřice A
-
DHK Zora Olomouc A
David Jurečka
,
Jiří Kubis
,
jaro - odvety - 9. kolo
4.6.2016
12:00
OE025
SK Velká Bystřice A
-
TJ Sokol Centrum Haná A
Tomáš Kašík
,
Barbora Konečná
,
22.5.2016
09:00
OE026
DHK Zora Olomouc A
-
TJ Cement Hranice
Jiří Kräuter
,
Petr Ochmann
,
5.6.2016
13:00
OE027
TJ STM Olomouc A
-
Tatran Litovel A
Petr Ochmann
,
Martin Staněk
,
jaro - odvety - 10. kolo
7.6.2016
17:15
OE028
TJ Sokol Centrum Haná A
-
TJ STM Olomouc A
Ladislav Planka
,
Pavel Šestořád
,
21.5.2016
10:00
OE029
Tatran Litovel A
-
DHK Zora Olomouc A
Monika Jurečková
,
Monika Roubalová
,
7.6.2016
17:15
OE030
TJ Cement Hranice
-
SK Velká Bystřice A
Kristýna Vítková
,
Martin Staněk
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.