Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
Rozpis soutěže
mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Igor Doleček
Post
Mateřský klub
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1983
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
91
Starty
2.liga muži JM
08.05. [AE126]
Napajedla - Sokol II.Prostějov
35 : 30
1 branek
24.04. [AE113]
Napajedla - Telnice
30 : 19
1 branek
17.04. [AE105]
Juliánov - Napajedla
28 : 30
1 branek
22.11. [AE047]
Telnice - Napajedla
28 : 27
1 branek
Český pohár mužů
05.09. [AM027]
U. Hradiště - Hustopeče
22 : 29
6 branek
LOLK muži
28.05. [OA087]
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
12 branek
15.05. [OA076]
Luhačovice - U. Hradiště
35 : 24
5 branek
07.05. [OA075]
U. Hradiště - Senice
26 : 23
9 branek
01.05. [OA067]
Dřevohostice - U. Hradiště
24 : 21
7 branek
23.04. [OA064]
U. Hradiště - Droždín
17 : 30
5 branek
16.04. [OA058]
Uničov A - U. Hradiště
25 : 16
4 branek
03.04. [OA049]
Veselá - U. Hradiště
26 : 21
3 branek
14.11. [OA042]
Žeravice - U. Hradiště
35 : 22
4 branek
24.10. [OA031]
U. Hradiště - Luhačovice
23 : 22
6 branek
18.10. [OA030]
Senice - U. Hradiště
35 : 27
9 branek
11.10. [OA022]
U. Hradiště - Dřevohostice
20 : 13
0 branek
03.10. [OA019]
Droždín - U. Hradiště
37 : 30
6 branek
26.09. [OA013]
U. Hradiště - Uničov A
21 : 25
7 branek
19.09. [OA008]
Val.Meziříčí - U. Hradiště
30 : 22
3 branek
12.09. [OA004]
U. Hradiště - Veselá
30 : 17
1 branek
Předchozí kola
podzim - 7. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Centrum Haná B - Zora Olomouc A
26 : 17
video
online
V. Bystřice A - Litovel A
26 : 16
video
online
Hranice - STM Olomouc A
20 : 41
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice A
6
6
0
0
203 : 101
12
2
STM Olomouc A
6
5
0
1
204 : 134
10
3
Litovel A
6
4
0
2
156 : 132
8
4
Hranice
6
2
0
4
142 : 170
4
5
TJ Sokol Centrum Haná A
6
2
0
4
108 : 186
4
6
TJ Sokol Centrum Haná B
6
1
0
5
130 : 174
2
7
Zora Olomouc A
6
1
0
5
120 : 166
2
Tabulka střelců
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice
51
David Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná B
46
Adam Krejčí
Tatran Litovel A
44
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná B
6
Eliška Krejzlíková
DHK Zora Olomouc A
5
Adam Přerovský
TJ STM Olomouc A
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Samuel Duroň
TJ Sokol Centrum Haná B
10
Eliška Litvínová
DHK Zora Olomouc A
8
Michal Zlámal
TJ Sokol Centrum Haná A
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.