Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Rozpis soutěže
podzim
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
David Petrtýl
Post
Mateřský klub
TJ Šumperk
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1987
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
135
Starty
2.liga muži SM13
14.05. [AF176]
Krmelín - Šumperk
24 : 25
7 branek
08.05. [AF175]
Šumperk - SKP F-M B
39 : 22
6 branek
01.05. [AF163]
Hranice B - Šumperk
31 : 21
7 branek
24.04. [AF160]
Šumperk - Rožnov p.R.
34 : 28
2 branek
17.04. [AF150]
Holešov - Šumperk
25 : 37
14 branek
10.04. [AF137]
Zubří B - Šumperk
29 : 20
4 branek
03.04. [AF130]
Šumperk - SKH Polanka n.O
31 : 26
7 branek
19.03. [AF124]
MHK Karviná - Šumperk
29 : 25
4 branek
13.03. [AF115]
Vsetín - Šumperk
31 : 28
6 branek
28.02. [AF100]
Šumperk - L.Zubří
28 : 24
6 branek
12.02. [AF145]
Šumperk - V. Bystřice
17 : 30
4 branek
19.12. [AF054]
V. Bystřice - Šumperk
29 : 24
4 branek
12.12. [AF085]
Šumperk - Krmelín
33 : 21
4 branek
05.12. [AF084]
SKP F-M B - Šumperk
28 : 26
4 branek
29.11. [AF072]
Šumperk - Hranice B
22 : 18
6 branek
21.11. [AF069]
Rožnov p.R. - Šumperk
26 : 29
7 branek
15.11. [AF046]
Šumperk - Zubří B
24 : 31
8 branek
08.11. [AF059]
Šumperk - Holešov
33 : 27
5 branek
18.10. [AF033]
Šumperk - MHK Karviná
22 : 32
0 branek
11.10. [AF024]
Šumperk - Vsetín
28 : 23
11 branek
04.10. [AF020]
Šumperk - Tatran Litovel B
29 : 23
4 branek
26.09. [AF009]
L.Zubří - Šumperk
35 : 34
5 branek
Český pohár mužů
11.09. [AM047]
Šumperk - Sokol Ostrava
24 : 29
5 branek
30.08. [AM023]
Uničov A - Šumperk
26 : 27
5 branek
Předchozí kola
podzim - 7. kolo - výsledky
video
online
DHK Zora Olomouc B - Horka nad Moravou
7 : 16
video
online
Žeravice - Senice na Hané
6 : 28
video
online
Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
18 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Senice na Hané
6
6
0
0
136 : 56
12
2
STM Olomouc B
6
5
0
1
106 : 62
10
3
Tatran Litovel B
6
3
1
2
80 : 69
7
4
Horka nad Moravou
6
3
0
3
61 : 69
6
5
Velká Bystřice B
6
1
2
3
73 : 81
4
6
Žeravice
6
1
1
4
42 : 79
3
7
DHK Zora Olomouc B
6
0
0
6
31 : 113
0
Tabulka střelců
Ondřej Růžička
Senice na Hané
53
Michal Coufal
Senice na Hané
43
Tom Šporik
TJ STM Olomouc B
35
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Zemánek
Tatran Litovel B
4
Matěj Němec
Sokol Horka nad Moravou
4
Matěj Zgabaj
Sokol Horka nad Moravou
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Stryk
SK Velká Bystřice B
10
Sebastián Ján
Sokol Horka nad Moravou
10
Matěj Němec
Sokol Horka nad Moravou
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.