Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
Rozpis soutěže
mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Tomáš Janovský
Post
Mateřský klub
Sokol Dřevohostice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1991
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
81
Starty
1.liga muži
14.05. [AB131]
HBC Strakonice - Bystřice p.H.
33 : 39
1 branek
08.05. [AB122]
Bystřice p.H. - Sokol Přerov
45 : 28
4 branek
30.04. [AB120]
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
22 : 24
2 branek
24.04. [AB109]
Bystřice p.H. - Jičín "B"
35 : 24
2 branek
17.04. [AB108]
Bystřice p.H. - Talent Plzeň "B"
28 : 26
1 branek
20.03. [AB095]
Bystřice p.H. - Olomouc
27 : 21
3 branek
13.03. [AB087]
Chodov - Bystřice p.H.
28 : 21
1 branek
06.03. [AB082]
Bystřice p.H. - Náchod
38 : 33
4 branek
28.02. [AB076]
Starý Plzenec - Bystřice p.H.
20 : 21
0 branek
21.02. [AB069]
Bystřice p.H. - Sokol Ostrava
24 : 23
0 branek
13.12. [AB065]
Bystřice p.H. - HBC Strakonice
25 : 28
1 branek
05.12. [AB056]
Sokol Přerov - Bystřice p.H.
30 : 34
0 branek
29.11. [AB054]
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
27 : 19
1 branek
22.11. [AB043]
Jičín "B" - Bystřice p.H.
36 : 31
1 branek
15.11. [AB042]
Talent Plzeň "B" - Bystřice p.H.
26 : 27
1 branek
25.10. [AB032]
Bystřice p.H. - Sokol Nové Veselí
30 : 30
0 branek
18.10. [AB029]
Olomouc - Bystřice p.H.
28 : 25
0 branek
03.10. [AB016]
Náchod - Bystřice p.H.
29 : 28
1 branek
20.09. [AB003]
Sokol Ostrava - Bystřice p.H.
20 : 24
0 branek
Český pohár mužů
17.11. [AM076]
Bystřice p.H. - Baník OKD Karviná
25 : 38
5 branek
31.10. [AM056]
Sokol II.Prostějov - Bystřice p.H.
22 : 32
3 branek
13.09. [AM043]
L.Zubří - Bystřice p.H.
25 : 40
1 branek
LOLK muži
29.05. [OA089]
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
5 branek
22.05. [OA083]
Veselá - Dřevohostice
28 : 23
4 branek
15.05. [OA078]
Dřevohostice - Žeravice
25 : 24
4 branek
08.05. [OA055]
Dřevohostice - Droždín
21 : 23
2 branek
01.05. [OA067]
Dřevohostice - U. Hradiště
24 : 21
4 branek
23.04. [OA047]
Uničov A - Dřevohostice
26 : 25
4 branek
16.04. [OA056]
Luhačovice - Dřevohostice
31 : 30
6 branek
07.11. [OA044]
Val.Meziříčí - Dřevohostice
33 : 24
1 branek
Další
Předchozí kola
podzim - 7. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Centrum Haná B - Zora Olomouc A
26 : 17
video
online
V. Bystřice A - Litovel A
26 : 16
video
online
Hranice - STM Olomouc A
20 : 41
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice A
6
6
0
0
203 : 101
12
2
STM Olomouc A
6
5
0
1
204 : 134
10
3
Litovel A
6
4
0
2
156 : 132
8
4
Hranice
6
2
0
4
142 : 170
4
5
TJ Sokol Centrum Haná A
6
2
0
4
108 : 186
4
6
TJ Sokol Centrum Haná B
6
1
0
5
130 : 174
2
7
Zora Olomouc A
6
1
0
5
120 : 166
2
Tabulka střelců
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice
51
David Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná B
46
Adam Krejčí
Tatran Litovel A
44
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná B
6
Eliška Krejzlíková
DHK Zora Olomouc A
5
Adam Přerovský
TJ STM Olomouc A
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Samuel Duroň
TJ Sokol Centrum Haná B
10
Eliška Litvínová
DHK Zora Olomouc A
8
Michal Zlámal
TJ Sokol Centrum Haná A
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.