Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
Rozpis soutěže
mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Petr Polách
Post
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
17
Počet branek
43
Starty
2.liga muži SM13
14.05. [AF181]
V. Bystřice - MHK Karviná
27 : 27
0 branek
08.05. [AF171]
Vsetín - V. Bystřice
23 : 32
0 branek
30.04. [AF166]
V. Bystřice - Tatran Litovel B
33 : 26
1 branek
23.04. [AF158]
L.Zubří - V. Bystřice
27 : 30
3 branek
09.04. [AF136]
V. Bystřice - SKP F-M B
37 : 28
2 branek
12.03. [AF119]
Holešov - V. Bystřice
20 : 43
6 branek
27.02. [AF105]
V. Bystřice - Zubří B
32 : 22
1 branek
19.12. [AF054]
V. Bystřice - Šumperk
29 : 24
3 branek
12.12. [AF090]
MHK Karviná - V. Bystřice
25 : 24
2 branek
05.12. [AF080]
V. Bystřice - Vsetín
34 : 27
6 branek
29.11. [AF075]
Tatran Litovel B - V. Bystřice
27 : 33
7 branek
21.11. [AF067]
V. Bystřice - L.Zubří
31 : 25
2 branek
24.10. [AF041]
V. Bystřice - Hranice B
22 : 19
4 branek
19.09. [AF002]
V. Bystřice - SKH Polanka n.O
27 : 19
1 branek
Český pohár mužů
01.11. [AM062]
V. Bystřice - Kopřivnice
25 : 29
1 branek
2.liga muži EF-baráž
28.05. [EF002]
V. Bystřice - Bohunice
32 : 17
1 branek
21.05. [EF001]
Bohunice - V. Bystřice
25 : 27
3 branek
Předchozí kola
podzim - 7. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Centrum Haná B - Zora Olomouc A
26 : 17
video
online
V. Bystřice A - Litovel A
26 : 16
video
online
Hranice - STM Olomouc A
20 : 41
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice A
6
6
0
0
203 : 101
12
2
STM Olomouc A
6
5
0
1
204 : 134
10
3
Litovel A
6
4
0
2
156 : 132
8
4
Hranice
6
2
0
4
142 : 170
4
5
TJ Sokol Centrum Haná A
6
2
0
4
108 : 186
4
6
TJ Sokol Centrum Haná B
6
1
0
5
130 : 174
2
7
Zora Olomouc A
6
1
0
5
120 : 166
2
Tabulka střelců
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice
51
David Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná B
46
Adam Krejčí
Tatran Litovel A
44
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná B
6
Eliška Krejzlíková
DHK Zora Olomouc A
5
Adam Přerovský
TJ STM Olomouc A
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Samuel Duroň
TJ Sokol Centrum Haná B
10
Eliška Litvínová
DHK Zora Olomouc A
8
Michal Zlámal
TJ Sokol Centrum Haná A
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.