Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
Rozpis soutěže
ZE
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Josef Jedenástík
Post
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
15
Počet branek
53
Starty
2.liga starší dorostenci M
19.03. [AI092]
V. Bystřice - Rožnov p.R.
22 : 25
1 branek
13.03. [AI090]
Sokol Telnice - V. Bystřice
34 : 39
1 branek
2.liga mladší dorostenci M
12.12. [AL062]
TJ STM Olomouc - TJ Sokol Centrum Haná
35 : 27
2 branek
Moravská liga ml. dorostenců
29.05. [LD089]
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
5 branek
27.05. [LD083]
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
29 : 29
6 branek
15.05. [LD078]
SK Velká Bystřice B - Sokol Telnice
45 : 36
3 branek
08.05. [LD074]
Hustopeče - SK Velká Bystřice B
31 : 42
2 branek
10.04. [LD055]
SK Velká Bystřice B - Sokol Horka nad Moravou
38 : 30
3 branek
05.03. [LD065]
Nové Bránice - SK Velká Bystřice B
32 : 46
9 branek
08.11. [LD038]
SK Velká Bystřice B - U.Hradiště
34 : 25
5 branek
01.11. [LD033]
Sokol Telnice - SK Velká Bystřice B
31 : 34
1 branek
25.10. [LD029]
SK Velká Bystřice B - Hustopeče
41 : 29
3 branek
18.10. [LD022]
Házená Uničov - SK Velká Bystřice B
47 : 35
3 branek
11.10. [LD020]
SK Velká Bystřice B - Nové Bránice
39 : 18
7 branek
Předchozí kola
starší žačky - 17. kolo - výsledky
video
online
DHK Litovel - Zlín B
15 : 23
video
online
L.Zubří - Otrokovice
22 : 28
video
online
Žeravice - DHK Zora Olomouc
25 : 18
video
online
DHK Zora Olomouc B - Zlín A
17 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A
16
15
0
1
480 : 255
30
2
Otrokovice
16
13
0
3
395 : 250
26
3
L.Zubří
16
11
0
5
403 : 340
22
4
Zlín B
16
9
0
7
362 : 349
18
5
Kunovice
16
9
0
7
333 : 348
18
6
Žeravice
16
7
1
8
324 : 377
15
7
DHK Zora Olomouc
16
5
1
10
346 : 390
11
8
DHK Zora Olomouc B
16
1
0
15
219 : 401
2
9
DHK Litovel
16
1
0
15
270 : 422
2
Tabulka střelců
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
167
Milada Stuchlíková
TJ Jiskra Otrokovice
119
Lucie Fleková
SHK Kunovice
113
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
33
Magdaléna Foretová
DHK Litovel
26
Lenka Šebestová
SK Žeravice
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Claudie Roupcová
DHK Zora Olomouc
14
Klára Kubálková
DHK Litovel
14
Sára Korbařová
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.