Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
Rozpis soutěže
mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Josef Jedenástík
Post
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
15
Počet branek
53
Starty
2.liga starší dorostenci M
19.03. [AI092]
V. Bystřice - Rožnov p.R.
22 : 25
1 branek
13.03. [AI090]
Sokol Telnice - V. Bystřice
34 : 39
1 branek
2.liga mladší dorostenci M
12.12. [AL062]
TJ STM Olomouc - TJ Sokol Centrum Haná
35 : 27
2 branek
Moravská liga ml. dorostenců
29.05. [LD089]
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
5 branek
27.05. [LD083]
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
29 : 29
6 branek
15.05. [LD078]
SK Velká Bystřice B - Sokol Telnice
45 : 36
3 branek
08.05. [LD074]
Hustopeče - SK Velká Bystřice B
31 : 42
2 branek
10.04. [LD055]
SK Velká Bystřice B - Sokol Horka nad Moravou
38 : 30
3 branek
05.03. [LD065]
Nové Bránice - SK Velká Bystřice B
32 : 46
9 branek
08.11. [LD038]
SK Velká Bystřice B - U.Hradiště
34 : 25
5 branek
01.11. [LD033]
Sokol Telnice - SK Velká Bystřice B
31 : 34
1 branek
25.10. [LD029]
SK Velká Bystřice B - Hustopeče
41 : 29
3 branek
18.10. [LD022]
Házená Uničov - SK Velká Bystřice B
47 : 35
3 branek
11.10. [LD020]
SK Velká Bystřice B - Nové Bránice
39 : 18
7 branek
Předchozí kola
podzim - 7. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Centrum Haná B - Zora Olomouc A
26 : 17
video
online
V. Bystřice A - Litovel A
26 : 16
video
online
Hranice - STM Olomouc A
20 : 41
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice A
6
6
0
0
203 : 101
12
2
STM Olomouc A
6
5
0
1
204 : 134
10
3
Litovel A
6
4
0
2
156 : 132
8
4
Hranice
6
2
0
4
142 : 170
4
5
TJ Sokol Centrum Haná A
6
2
0
4
108 : 186
4
6
TJ Sokol Centrum Haná B
6
1
0
5
130 : 174
2
7
Zora Olomouc A
6
1
0
5
120 : 166
2
Tabulka střelců
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice
51
David Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná B
46
Adam Krejčí
Tatran Litovel A
44
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná B
6
Eliška Krejzlíková
DHK Zora Olomouc A
5
Adam Přerovský
TJ STM Olomouc A
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Samuel Duroň
TJ Sokol Centrum Haná B
10
Eliška Litvínová
DHK Zora Olomouc A
8
Michal Zlámal
TJ Sokol Centrum Haná A
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.