Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
Rozpis soutěže
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
František Geist
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
170
Starty
1.liga muži
15.05. [AB130]
Sokol Ostrava - Talent Plzeň "B"
26 : 33
8 branek
08.05. [AB124]
Sokol Nové Veselí - Sokol Ostrava
36 : 19
0 branek
01.05. [AB117]
Sokol Ostrava - Olomouc
31 : 30
4 branek
24.04. [AB113]
Chodov - Sokol Ostrava
34 : 30
6 branek
09.04. [AB104]
Sokol Ostrava - Náchod
35 : 29
6 branek
20.03. [AB091]
Jičín "B" - Sokol Ostrava
30 : 21
7 branek
13.03. [AB090]
Sokol Ostrava - HBC Strakonice
29 : 29
2 branek
06.03. [AB080]
Sokol Přerov - Sokol Ostrava
32 : 38
1 branek
24.10. [AB036]
Sokol Ostrava - Starý Plzenec
29 : 33
0 branek
18.10. [AB025]
Sokol Ostrava - Jičín "B"
31 : 24
0 branek
10.10. [AB024]
HBC Strakonice - Sokol Ostrava
33 : 14
4 branek
04.10. [AB014]
Sokol Ostrava - Sokol Přerov
49 : 24
4 branek
26.09. [AB011]
Dvůr Králové - Sokol Ostrava
22 : 19
1 branek
1.liga starší dorostenci
15.05. [AG130]
Sokol Ostrava - Talent Škoda JS Plzeň
37 : 37
4 branek
23.04. [AG113]
Frýdek-Místek - Sokol Ostrava
23 : 24
8 branek
20.04. [AG104]
Sokol Ostrava - Dukla
18 : 29
4 branek
03.04. [AG102]
Karviná - Sokol Ostrava
28 : 16
3 branek
20.03. [AG091]
Jičín - Sokol Ostrava
31 : 19
6 branek
13.03. [AG090]
Sokol Ostrava - HBC Strakonice 1921
30 : 32
9 branek
06.03. [AG080]
Zubří - Sokol Ostrava
38 : 22
12 branek
28.02. [AG077]
Sokol Ostrava - HK Lovosice
23 : 28
5 branek
21.02. [AG069]
Zlín - Sokol Ostrava
32 : 37
18 branek
22.11. [AG047]
Sokol Ostrava - Frýdek-Místek
34 : 30
7 branek
14.11. [AG038]
Dukla - Sokol Ostrava
29 : 14
1 branek
24.10. [AG036]
Sokol Ostrava - Karviná
25 : 25
11 branek
18.10. [AG025]
Sokol Ostrava - Jičín
30 : 24
5 branek
10.10. [AG024]
HBC Strakonice 1921 - Sokol Ostrava
37 : 23
8 branek
04.10. [AG014]
Sokol Ostrava - Zubří
23 : 31
8 branek
27.09. [AG011]
HK Lovosice - Sokol Ostrava
33 : 22
6 branek
20.09. [AG003]
Sokol Ostrava - Zlín
26 : 25
10 branek
Další
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Házená Uničov - Sokol Telnice
32 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Hustopeče
48 : 20
video
online
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
video
online
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí B
16
14
0
2
631 : 384
28
2
SK Velká Bystřice B
16
12
1
3
587 : 466
25
3
Házená Uničov
16
11
0
5
556 : 457
22
4
Sokol Telnice
16
11
0
5
613 : 470
22
5
Hustopeče
16
9
0
7
482 : 496
18
6
U.Hradiště
16
7
1
8
500 : 499
15
7
Sokol Horka nad Moravou
16
4
0
12
432 : 488
8
8
Nové Bránice
16
2
0
14
429 : 619
4
9
Újezd u Brna
16
1
0
15
401 : 752
2
Tabulka střelců
David Procházka
Sokol Nové Bránice
198
David Popela
Sokol Telnice
165
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice B
154
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Havel
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
46
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
38
Jan Čekel
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.