Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Vojtěch Mikulec
Post
Mateřský klub
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
59
Starty
Moravská liga ml. dorostenců
15.05. [LD079]
Sokol Horka nad Moravou - U.Hradiště
23 : 30
2 branek
07.05. [LD061]
U.Hradiště - Sokol Nové Veselí B
39 : 38
5 branek
01.05. [LD070]
Újezd u Brna - U.Hradiště
29 : 41
3 branek
10.04. [LD052]
Hustopeče - U.Hradiště
31 : 29
1 branek
08.11. [LD038]
SK Velká Bystřice B - U.Hradiště
34 : 25
2 branek
31.10. [LD034]
U.Hradiště - Sokol Horka nad Moravou
33 : 26
1 branek
17.10. [LD025]
U.Hradiště - Újezd u Brna
42 : 22
0 branek
10.10. [LD016]
Sokol Nové Veselí B - U.Hradiště
36 : 26
4 branek
04.10. [LD015]
Sokol Telnice - U.Hradiště
40 : 27
1 branek
26.09. [LD007]
U.Hradiště - Hustopeče
20 : 27
2 branek
20.09. [LD004]
Házená Uničov - U.Hradiště
36 : 28
0 branek
12.09. [LD043]
U.Hradiště - Nové Bránice
36 : 27
0 branek
ZL starší žáci
18.05. [ZC076]
U. Hradiště - Rožnov p.R.
34 : 28
3 branek
14.05. [ZC071]
Holešov - U. Hradiště
13 : 36
4 branek
07.05. [ZC066]
U. Hradiště - Zubří B
24 : 24
3 branek
06.04. [ZC046]
U. Hradiště - Zubří A
24 : 44
4 branek
07.11. [ZC037]
U. Hradiště - Vsetín
23 : 32
1 branek
31.10. [ZC031]
Rožnov p.R. - U. Hradiště
27 : 19
3 branek
24.10. [ZC026]
U. Hradiště - Holešov
29 : 10
4 branek
18.10. [ZC023]
Zubří B - U. Hradiště
23 : 32
5 branek
04.10. [ZC014]
Zlín - U. Hradiště
15 : 25
4 branek
26.09. [ZC006]
U. Hradiště - Napajedla
16 : 20
1 branek
12.09. [ZC043]
U. Hradiště - Luhačovice
32 : 16
6 branek
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.