Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
Rozpis soutěže
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Tomáš Tydlačka
Post
Mateřský klub
HC Zlín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
84
Starty
1.liga starší dorostenci
08.05. [AG122]
Zlín - Zubří
22 : 46
0 branek
01.05. [AG120]
HK Lovosice - Zlín
28 : 28
1 branek
06.12. [AG056]
Zubří - Zlín
39 : 23
0 branek
29.11. [AG054]
Zlín - HK Lovosice
20 : 27
0 branek
22.11. [AG043]
Jičín - Zlín
27 : 27
1 branek
10.10. [AG021]
Zlín - Frýdek-Místek
22 : 34
0 branek
1.liga mladší dorostenci
15.05. [AJ131]
V. Bystřice - Zlín
47 : 30
3 branek
08.05. [AJ122]
Zlín - Zubří
27 : 40
1 branek
01.05. [AJ120]
HK Lovosice - Zlín
34 : 18
1 branek
23.04. [AJ109]
Zlín - Jičín
28 : 34
4 branek
13.03. [AJ087]
Frýdek-Místek - Zlín
40 : 30
4 branek
05.03. [AJ082]
Zlín - Dukla
26 : 39
1 branek
28.02. [AJ076]
Karviná - Zlín
44 : 22
3 branek
21.02. [AJ069]
Zlín - HK B Most
22 : 21
3 branek
13.12. [AJ065]
Zlín - V. Bystřice
21 : 35
1 branek
06.12. [AJ056]
Zubří - Zlín
42 : 26
2 branek
29.11. [AJ054]
Zlín - HK Lovosice
23 : 22
1 branek
22.11. [AJ043]
Jičín - Zlín
32 : 28
3 branek
25.10. [AJ032]
Zlín - Sokol Nové Veselí
22 : 35
0 branek
10.10. [AJ021]
Zlín - Frýdek-Místek
37 : 34
5 branek
03.10. [AJ016]
Dukla - Zlín
30 : 25
2 branek
26.09. [AJ010]
Zlín - Karviná
24 : 32
3 branek
2.liga mladší dorostenci M
14.05. [AL127]
HK Ivančice - Napajedla
42 : 23
1 branek
24.04. [AL113]
Napajedla - Sokol Ostrava
29 : 32
7 branek
02.04. [AL100]
Napajedla - Žeravice
34 : 27
4 branek
12.03. [AL087]
Napajedla - Bystřice p.H.
24 : 28
10 branek
12.12. [AL061]
Napajedla - HK Ivančice
20 : 29
4 branek
08.11. [AL034]
Žeravice - Napajedla
24 : 25
9 branek
07.11. [AL008]
Litovel - Napajedla
32 : 21
3 branek
17.10. [AL028]
Napajedla - SKH Polanka n.O.
22 : 22
2 branek
Další
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Házená Uničov - Sokol Telnice
32 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Hustopeče
48 : 20
video
online
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
video
online
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí B
16
14
0
2
631 : 384
28
2
SK Velká Bystřice B
16
12
1
3
587 : 466
25
3
Házená Uničov
16
11
0
5
556 : 457
22
4
Sokol Telnice
16
11
0
5
613 : 470
22
5
Hustopeče
16
9
0
7
482 : 496
18
6
U.Hradiště
16
7
1
8
500 : 499
15
7
Sokol Horka nad Moravou
16
4
0
12
432 : 488
8
8
Nové Bránice
16
2
0
14
429 : 619
4
9
Újezd u Brna
16
1
0
15
401 : 752
2
Tabulka střelců
David Procházka
Sokol Nové Bránice
198
David Popela
Sokol Telnice
165
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice B
154
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Havel
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
46
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
38
Jan Čekel
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.