Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Lukáš Bobál
Post
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
25
Počet branek
121
Starty
1.liga mladší dorostenci
01.05. [AJ120]
HK Lovosice - Zlín
34 : 18
1 branek
28.02. [AJ076]
Karviná - Zlín
44 : 22
3 branek
13.12. [AJ065]
Zlín - V. Bystřice
21 : 35
2 branek
10.10. [AJ021]
Zlín - Frýdek-Místek
37 : 34
0 branek
03.10. [AJ016]
Dukla - Zlín
30 : 25
0 branek
26.09. [AJ010]
Zlín - Karviná
24 : 32
1 branek
2.liga mladší dorostenci M
14.05. [AL127]
HK Ivančice - Napajedla
42 : 23
6 branek
08.05. [AL126]
Napajedla - TJ Sokol Centrum Haná
33 : 40
12 branek
30.04. [AL116]
Rožnov p.R. - Napajedla
23 : 20
5 branek
24.04. [AL113]
Napajedla - Sokol Ostrava
29 : 32
8 branek
17.04. [AL105]
Sokol Juliánov - Napajedla
33 : 30
10 branek
02.04. [AL100]
Napajedla - Žeravice
34 : 27
10 branek
20.03. [AL094]
SKH Polanka n.O. - Napajedla
36 : 30
8 branek
27.02. [AL074]
Napajedla - Litovel
28 : 43
6 branek
12.12. [AL061]
Napajedla - HK Ivančice
20 : 29
3 branek
06.12. [AL060]
TJ Sokol Centrum Haná - Napajedla
38 : 31
8 branek
28.11. [AL050]
Napajedla - Rožnov p.R.
23 : 38
5 branek
22.11. [AL047]
Sokol Ostrava - Napajedla
31 : 31
6 branek
14.11. [AL039]
Napajedla - Sokol Juliánov
33 : 41
9 branek
08.11. [AL034]
Žeravice - Napajedla
24 : 25
2 branek
07.11. [AL008]
Litovel - Napajedla
32 : 21
0 branek
17.10. [AL028]
Napajedla - SKH Polanka n.O.
22 : 22
4 branek
11.10. [AL021]
Bystřice p.H. - Napajedla
35 : 28
1 branek
04.10. [AL017]
Napajedla - Bohunice
38 : 33
5 branek
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.