Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
David Mazurek
Post
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2002
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
38
Počet branek
172
Starty
2.liga mladší dorostenci M
05.03. [AL083]
Bohunice - Napajedla
48 : 40
4 branek
27.02. [AL074]
Napajedla - Litovel
28 : 43
0 branek
22.11. [AL047]
Sokol Ostrava - Napajedla
31 : 31
0 branek
14.11. [AL039]
Napajedla - Sokol Juliánov
33 : 41
0 branek
Žákovská liga starších žáků
23.04. [AO229]
F.-Místek A - Napajedla
29 : 16
10 branek
23.04. [AO226]
Napajedla - Zubří A
14 : 26
9 branek
23.04. [AO223]
Jičín - Napajedla
29 : 19
4 branek
23.04. [AO221]
Napajedla - Nový Jičín
20 : 23
6 branek
19.03. [AO188]
Napajedla - Dukla Praha II
13 : 27
4 branek
19.03. [AO186]
Dukla I - Napajedla
22 : 15
4 branek
19.03. [AO184]
Liberec - Napajedla
27 : 17
6 branek
19.03. [AO182]
Napajedla - HBC Strakonice
20 : 26
6 branek
21.02. [AO119]
Napajedla - TJ Sokol Centrum Haná
16 : 33
6 branek
21.02. [AO117]
V. Bystřice - Napajedla
35 : 24
5 branek
21.02. [AO115]
Napajedla - Sokol N. Veselí A
15 : 34
4 branek
21.02. [AO112]
TJ STM Olomouc - Napajedla
23 : 24
5 branek
23.01. [AO100]
Kopřivnice A - Napajedla
23 : 28
0 branek
23.01. [AO097]
S.Vršovice - Napajedla
26 : 21
6 branek
23.01. [AO094]
Napajedla - Talent A
10 : 29
3 branek
23.01. [AO091]
Napajedla - AŠ Ml. Boleslav
15 : 12
2 branek
12.12. [AO009]
Napajedla - HK Lovosice "A"
9 : 32
2 branek
12.12. [AO007]
Karviná A - Napajedla
32 : 13
2 branek
12.12. [AO005]
Napajedla - Náchod
22 : 28
4 branek
12.12. [AO002]
KP Brno A - Napajedla
17 : 15
3 branek
ZL starší žáci
16.05. [ZC078]
Zlín - Napajedla
17 : 21
7 branek
15.05. [ZC073]
Napajedla - Zubří A
25 : 30
6 branek
08.05. [ZC069]
Vsetín - Napajedla
31 : 25
6 branek
29.04. [ZC062]
Napajedla - Holešov
41 : 18
2 branek
16.04. [ZC051]
Napajedla - U. Hradiště
22 : 15
10 branek
10.04. [ZC050]
Napajedla - Luhačovice
39 : 16
11 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.