Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
Rozpis soutěže
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Daniel Sova
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2003
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
43
Počet branek
259
Starty
LOLK starší žáci
03.04. [OB046]
STM Olomouc 2002 - STM Olomouc 2001
24 : 24
11 branek
13.03. [OB056]
STM Olomouc 2002 - V. Bystřice
20 : 50
8 branek
25.10. [OB031]
TJ Sokol Centrum Haná - STM Olomouc 2002
36 : 24
6 branek
17.10. [OB026]
STM Olomouc 2002 - Hranice
28 : 16
9 branek
10.10. [OB021]
Šumperk - STM Olomouc 2002
9 : 38
11 branek
03.10. [OB016]
STM Olomouc 2002 - Litovel
26 : 17
6 branek
26.09. [OB011]
V. Bystřice - STM Olomouc 2002
43 : 16
4 branek
19.09. [OB006]
STM Olomouc 2002 - Žeravice
34 : 25
5 branek
12.09. [OB001]
STM Olomouc 2001 - STM Olomouc 2002
24 : 31
8 branek
LOLK mladší žactvo I
25.10. [OC028]
Hranice - STM Olomouc A
20 : 41
10 branek
17.10. [OC022]
STM Olomouc A - Litovel A
39 : 33
7 branek
19.09. [OC008]
STM Olomouc A - V. Bystřice A
26 : 28
9 branek
12.09. [OC001]
STM Olomouc A - Zora Olomouc A
33 : 16
12 branek
Zpět
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Házená Uničov - Sokol Telnice
32 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Hustopeče
48 : 20
video
online
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
video
online
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí B
16
14
0
2
631 : 384
28
2
SK Velká Bystřice B
16
12
1
3
587 : 466
25
3
Házená Uničov
16
11
0
5
556 : 457
22
4
Sokol Telnice
16
11
0
5
613 : 470
22
5
Hustopeče
16
9
0
7
482 : 496
18
6
U.Hradiště
16
7
1
8
500 : 499
15
7
Sokol Horka nad Moravou
16
4
0
12
432 : 488
8
8
Nové Bránice
16
2
0
14
429 : 619
4
9
Újezd u Brna
16
1
0
15
401 : 752
2
Tabulka střelců
David Procházka
Sokol Nové Bránice
198
David Popela
Sokol Telnice
165
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice B
154
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Havel
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
46
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
38
Jan Čekel
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.