Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Dušan Adámek
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1950
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.12.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
30.8. 14:30
AM017
Suchdol n/O - L.Zubří
23 : 31
MSL Muži
8.5. 10:00
NA044
Trnávka - Nový Jičín
31 : 13
7.5. 18:00
NA041
Paskov - Hlučín
22 : 33
24.4. 16:00
NA036
Nový Jičín - Třinec
26 : 16
24.4. 09:00
NA034
Orlová - Paskov
18 : 24
17.10. 18:00
NA027
Paskov - Nový Jičín
33 : 26
10.10. 15:30
NA022
Třinec - Paskov
27 : 33
5.9. 09:00
NA004
Orlová - Suchdol n/O
17 : 27
MSL Starší žáci sk. A
5.5. 18:45
NB057
Ostrava - Nový Jičín
26 : 30
17.4. 11:00
NB047
Kopřivnice A - Nový Jičín
30 : 20
16.4. 12:30
NB048
Karviná A - Ostrava
35 : 27
9.4. 11:45
NB040
F.-Místek A - Kopřivnice A
20 : 22
15.10. 18:20
NB020
Ostrava - Kopřivnice A
18 : 26
MSL Mladší žáci sk. A
5.5. 17:30
NC057
Ostrava - Nový Jičín
32 : 30
17.4. 09:45
NC047
Kopřivnice - Nový Jičín
26 : 22
16.4. 11:30
NC048
Karviná A - Ostrava
48 : 18
9.4. 10:20
NC040
F.-Místek A - Kopřivnice
41 : 17
15.10. 17:10
NC020
Ostrava - Kopřivnice
19 : 20
MSL Starší žáci sk. B
16.4. 10:00
ND048
Karviná B - Polanka
32 : 20
9.4. 13:10
ND040
F.-Místek B - Kopřivnice B
19 : 16
3.4. 09:00
ND033
Polanka - Karviná B
18 : 29
MSL Mladší žáci sk. B
5.5. 16:10
NE064
Ostrava B - TJ TŽ Třinec
22 : 17
16.4. 09:00
NE050
Karviná B - Polanka
25 : 25
10.4. 10:00
NE088
Krmelín - Paskov
34 : 18
9.4. 09:00
NE086
F.-Místek B - Polanka
27 : 24
17.10. 16:00
NE034
Paskov - TJ TŽ Třinec
19 : 10
15.10. 16:00
NE031
Ostrava B - F.-Místek B
18 : 28
11.10. 09:00
NE029
Opava - Polanka
25 : 17
10.10. 13:45
NE028
TJ TŽ Třinec - Karviná B
18 : 31
MSL Ženy Jaro 2016
7.5. 16:00
NII025
Paskov - Hlučín
26 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Litovel A - Zora Olomouc A
45 : 17
video
online
TJ Sokol Centrum Haná A - STM Olomouc A
17 : 36
video
online
Hranice - V. Bystřice A
30 : 38
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice A
10
10
0
0
366 : 240
20
2
Litovel A
10
7
0
3
330 : 259
14
3
STM Olomouc A
10
6
0
4
301 : 291
12
4
Hranice
10
5
0
5
306 : 301
10
5
Zora Olomouc A
10
1
0
9
265 : 364
2
6
TJ Sokol Centrum Haná A
10
1
0
9
223 : 336
2
Tabulka střelců
Adam Krejčí
Tatran Litovel A
80
Matěj Pelák
TJ STM Olomouc A
77
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice
73
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Krejzlíková
DHK Zora Olomouc A
15
Adam Krejčí
Tatran Litovel A
12
David Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná A
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Klein
TJ Cement Hranice
18
Adam Krejčí
Tatran Litovel A
12
Vilém Zedník
SK Velká Bystřice A
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.