Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Rozpis soutěže
jarní část
Krajské školní ligy
Vladimír Nastoupil
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1952
Typ licence
Licence C
Platnost licence
21.3.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Moravská liga ml. dorostenců
4.6. 13:00
LD053
Házená Uničov - Újezd u Brna
40 : 30
1.5. 16:30
LD067
SK Velká Bystřice B - Házená Uničov
34 : 30
10.4. 16:30
LD055
SK Velká Bystřice B - Sokol Horka nad Moravou
38 : 30
8.11. 14:00
LD037
Sokol Horka nad Moravou - Újezd u Brna
28 : 17
11.10. 16:00
LD019
Sokol Horka nad Moravou - Házená Uničov
25 : 20
20.9. 12:30
LD004
Házená Uničov - U.Hradiště
36 : 28
LOLK muži
14.5. 15:00
OA079
Droždín - Veselá
31 : 23
24.4. 10:30
OA065
Senice - Dřevohostice
24 : 19
16.4. 15:00
OA058
Uničov A - U. Hradiště
25 : 16
31.10. 15:00
OA037
Droždín - Val.Meziříčí
35 : 26
18.10. 10:30
OA030
Senice - U. Hradiště
35 : 27
20.9. 10:30
OA009
Uničov A - Senice
23 : 20
12.9. 15:00
OA001
Droždín - Luhačovice
27 : 22
LOLK starší žáci
4.6. 09:30
OB088
Šumperk - Litovel
17 : 37
16.4. 13:00
OB058
Uničov - TJ Sokol Centrum Haná
20 : 29
10.10. 09:30
OB021
Šumperk - STM Olomouc 2002
9 : 38
26.9. 10:30
OB011
V. Bystřice - STM Olomouc 2002
43 : 16
LOLK mladší žactvo I
3.10. 09:00
OC013
Zora Olomouc A - Litovel A
21 : 25
26.9. 12:00
OC009
V. Bystřice A - Zora Olomouc A
30 : 12
LOLK mladší žactvo II
18.10. 09:00
OD024
Senice na Hané - DHK Zora Olomouc B
23 : 6
17.10. 09:00
OD023
Velká Bystřice B - Žeravice
8 : 8
26.9. 09:00
OD009
Velká Bystřice B - Horka nad Moravou
6 : 12
LOLK mladší žactvo II -jaro
16.6. 16:00
OF063
Velká Bystřice B - DHK Zora Olomouc B
16 : 16
24.4. 09:00
OF020
Senice na Hané - Horka nad Moravou
18 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 11. kolo - výsledky
video
online
Velká Bystřice B - DHK Zora Olomouc B
16 : 16
video
online
TJ Sokol Centrum Haná B - Žeravice
6 : 10
video
online
TJ Sokol Centrum Haná C - Tatran Litovel B
12 : 24
video
online
STM Olomouc B - Žeravice B
16 : 17
video
online
Senice na Hané - Cement Hranice "B"
19 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Senice na Hané
10
9
0
1
200 : 123
18
2
STM Olomouc B
10
8
1
1
214 : 112
17
3
Žeravice
10
8
1
1
124 : 83
17
4
Tatran Litovel B
10
6
1
3
163 : 117
13
5
Horka nad Moravou
10
6
1
3
148 : 111
13
6
Žeravice B
10
4
0
6
129 : 159
8
7
TJ Sokol Centrum Haná B
10
4
0
6
117 : 150
8
8
TJ Sokol Centrum Haná C
10
3
0
7
139 : 182
6
9
Cement Hranice "B"
10
3
0
7
91 : 131
6
10
Velká Bystřice B
10
1
1
8
111 : 184
3
11
DHK Zora Olomouc B
10
0
1
9
98 : 182
1
Tabulka střelců
Ondřej Růžička
Senice na Hané
72
Michal Coufal
Senice na Hané
66
Tom Šporik
TJ STM Olomouc B
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Onderka
SK Žeravice
13
Ondřej Růžička
Senice na Hané
9
Eva Šinclová
DHK Zora Olomouc B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Smahel
Sokol Horka nad Moravou
10
Ondřej Růžička
Senice na Hané
10
Peter Blaha
SK Velká Bystřice B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.