Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Rozpis soutěže
jarní část
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže LOLK mladší žactvo II -jaro
jaro - 1. kolo
2.4.2016
10:00
OF001
SK Žeravice
-
SK Žeravice B
3.4.2016
15:30
OF002
Tatran Litovel B
-
TJ Sokol Centrum Haná B
3.4.2016
11:15
OF003
TJ Cement Hranice "B"
-
TJ Sokol Centrum Haná C
2.4.2016
08:30
OF004
DHK Zora Olomouc B
-
Senice na Hané
2.4.2016
15:00
OF006
TJ STM Olomouc B
-
Sokol Horka nad Moravou
jaro - 2. kolo
9.4.2016
09:30
OF007
SK Žeravice B
-
Sokol Horka nad Moravou
9.4.2016
09:00
OF008
SK Velká Bystřice B
-
TJ STM Olomouc B
10.4.2016
13:00
OF010
TJ Sokol Centrum Haná C
-
DHK Zora Olomouc B
10.4.2016
12:00
OF011
TJ Sokol Centrum Haná B
-
TJ Cement Hranice "B"
9.4.2016
10:45
OF012
SK Žeravice
-
Tatran Litovel B
jaro - 3. kolo
16.4.2016
09:00
OF013
Tatran Litovel B
-
SK Žeravice B
Tomáš Hofírek
,
David Jurečka
,
17.4.2016
08:30
OF014
TJ Cement Hranice "B"
-
SK Žeravice
Jiří Kubis
,
Kristýna Vítková
,
17.4.2016
08:30
OF015
DHK Zora Olomouc B
-
TJ Sokol Centrum Haná B
Adéla Kummerová
,
Kristýna Kummerová
,
17.4.2016
16:15
OF017
TJ STM Olomouc B
-
Senice na Hané
David Jurečka
,
Barbora Konečná
,
17.4.2016
14:30
OF018
Sokol Horka nad Moravou
-
SK Velká Bystřice B
Arnošt Axmann
,
Petr Mužný
,
jaro - 4. kolo
23.4.2016
12:00
OF019
SK Žeravice B
-
SK Velká Bystřice B
Petr Mužný
,
Josef Stoklasa
,
24.4.2016
09:00
OF020
Senice na Hané
-
Sokol Horka nad Moravou
Vladimír Nastoupil
,
Jiří Šrotíř
,
24.4.2016
09:00
OF021
TJ Sokol Centrum Haná C
-
TJ STM Olomouc B
Monika Jurečková
,
Kristýna Vítková
,
23.4.2016
13:15
OF023
SK Žeravice
-
DHK Zora Olomouc B
Petr Mužný
,
Josef Stoklasa
,
23.4.2016
09:00
OF024
Tatran Litovel B
-
TJ Cement Hranice "B"
Jiří Kräuter
,
Monika Roubalová
,
jaro - 5. kolo
1.5.2016
10:30
OF025
TJ Cement Hranice "B"
-
SK Žeravice B
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
30.4.2016
11:30
OF026
DHK Zora Olomouc B
-
Tatran Litovel B
David Jurečka
,
Pavel Šestořád
,
30.4.2016
13:15
OF028
TJ STM Olomouc B
-
TJ Sokol Centrum Haná B
Josef Kolář
,
Jiří Kräuter
,
1.5.2016
14:30
OF029
Sokol Horka nad Moravou
-
TJ Sokol Centrum Haná C
Valdemar Macharáček
,
Pavla Macharáčková
,
30.4.2016
09:00
OF030
SK Velká Bystřice B
-
Senice na Hané
Jiří Kubis
,
Pavla Macharáčková
,
jaro - 6. kolo
7.5.2016
12:00
OF031
SK Žeravice B
-
Senice na Hané
Martin Hlavinka
,
Kristýna Kummerová
,
8.5.2016
13:00
OF032
TJ Sokol Centrum Haná C
-
SK Velká Bystřice B
Marek Bečička
,
Pavel Šestořád
,
8.5.2016
12:00
OF033
TJ Sokol Centrum Haná B
-
Sokol Horka nad Moravou
Marek Bečička
,
Pavel Šestořád
,
7.5.2016
13:15
OF034
SK Žeravice
-
TJ STM Olomouc B
Martin Hlavinka
,
Kristýna Kummerová
,
8.5.2016
15:45
OF036
TJ Cement Hranice "B"
-
DHK Zora Olomouc B
Karel Mayer
,
Václav Punčochář
,
jaro - 7. kolo
15.5.2016
08:30
OF037
DHK Zora Olomouc B
-
SK Žeravice B
Barbora Konečná
,
Jakub Smékal
,
15.5.2016
16:15
OF039
TJ STM Olomouc B
-
Tatran Litovel B
Monika Jurečková
,
Kristýna Vítková
,
15.5.2016
14:30
OF040
Sokol Horka nad Moravou
-
SK Žeravice
David Jurečka
,
Jiří Kaufman
,
14.5.2016
09:00
OF041
SK Velká Bystřice B
-
TJ Sokol Centrum Haná B
Adéla Kummerová
,
Josef Škroch
,
15.5.2016
09:00
OF042
Senice na Hané
-
TJ Sokol Centrum Haná C
David Číhal
,
Josef Kolář
,
jaro - 8. kolo
28.5.2016
13:00
OF043
SK Žeravice B
-
TJ Sokol Centrum Haná C
Martin Hlavinka
,
Tomáš Hofírek
,
29.5.2016
12:00
OF044
TJ Sokol Centrum Haná B
-
Senice na Hané
Adéla Kummerová
,
Kristýna Kummerová
,
28.5.2016
14:30
OF045
SK Žeravice
-
SK Velká Bystřice B
Martin Hlavinka
,
Tomáš Hofírek
,
28.5.2016
09:00
OF046
Tatran Litovel B
-
Sokol Horka nad Moravou
Karel Mayer
,
Václav Punčochář
,
29.5.2016
11:30
OF047
TJ Cement Hranice "B"
-
TJ STM Olomouc B
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
jaro - 9. kolo
5.6.2016
14:30
OF050
TJ STM Olomouc B
-
DHK Zora Olomouc B
Petr Ochmann
,
Martin Staněk
,
4.6.2016
09:00
OF051
Sokol Horka nad Moravou
-
TJ Cement Hranice "B"
Petr Mužný
,
Josef Stoklasa
,
4.6.2016
09:00
OF052
SK Velká Bystřice B
-
Tatran Litovel B
Tomáš Kašík
,
Barbora Konečná
,
5.6.2016
09:00
OF053
Senice na Hané
-
SK Žeravice
Adéla Kummerová
,
Monika Roubalová
,
5.6.2016
10:30
OF054
TJ Sokol Centrum Haná C
-
TJ Sokol Centrum Haná B
Jiří Kubis
,
Pavla Macharáčková
,
jaro - 10. kolo
21.5.2016
13:15
OF055
SK Žeravice B
-
TJ Sokol Centrum Haná B
Karel Mayer
,
Václav Punčochář
,
21.5.2016
14:30
OF056
SK Žeravice
-
TJ Sokol Centrum Haná C
Karel Mayer
,
Václav Punčochář
,
21.5.2016
09:00
OF057
Tatran Litovel B
-
Senice na Hané
Monika Jurečková
,
Monika Roubalová
,
7.6.2016
16:00
OF058
TJ Cement Hranice "B"
-
SK Velká Bystřice B
Kristýna Vítková
,
Martin Staněk
,
7.6.2016
16:00
OF059
DHK Zora Olomouc B
-
Sokol Horka nad Moravou
Filip Čundrle
,
Petr Ochmann
,
jaro - 11. kolo
18.6.2016
16:00
OF061
TJ STM Olomouc B
-
SK Žeravice B
Petr Ochmann
,
16.6.2016
16:00
OF063
SK Velká Bystřice B
-
DHK Zora Olomouc B
Vladimír Nastoupil
,
Kristýna Vítková
,
19.6.2016
09:00
OF064
Senice na Hané
-
TJ Cement Hranice "B"
David Jurečka
,
Kristýna Vítková
,
18.6.2016
14:00
OF065
TJ Sokol Centrum Haná C
-
Tatran Litovel B
Marek Bečička
,
Pavel Šestořád
,
18.6.2016
13:00
OF066
TJ Sokol Centrum Haná B
-
SK Žeravice
Marek Bečička
,
Pavel Šestořád
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.