Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Rozpis soutěže
jarní část
Krajské školní ligy
Ladislav Planka
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
1.5. 10:30
AE116
Sokol Kostelec na Hané - Napajedla
27 : 24
24.4. 10:30
AE113
Napajedla - Telnice
30 : 19
20.9. 10:30
AE004
Sokol Kostelec na Hané - Bohunice
18 : 24
2.liga muži SM13
8.5. 10:30
AF175
Šumperk - SKP F-M B
39 : 22
3.4. 10:30
AF127
Tatran Litovel B - Krmelín
36 : 22
13.3. 13:00
AF117
Hranice B - SKH Polanka n.O
23 : 26
14.11. 11:00
AF049
Tatran Litovel B - Vsetín
30 : 31
18.10. 10:30
AF033
Šumperk - MHK Karviná
22 : 32
3.10. 17:30
AF015
V. Bystřice - Krmelín
40 : 19
2.liga starší dorostenci M
7.5. 13:00
AI124
Litovel - Sokol Telnice
46 : 24
17.4. 15:30
AI106
Žeravice - Kopřivnice
27 : 32
16.4. 15:30
AI105
V. Bystřice - Sokol Sokolnice
47 : 31
2.4. 15:00
AI098
Litovel - Sokol V. Meziříčí
44 : 24
5.3. 15:00
AI084
Litovel - Kopřivnice
22 : 27
14.11. 15:00
AI041
Litovel - SKH Polanka n.O.
34 : 26
3.10. 15:30
AI013
V. Bystřice - HK Ivančice
38 : 31
1.liga mladší dorostenci
16.4. 17:30
AJ105
V. Bystřice - Frýdek-Místek
32 : 34
20.3. 14:30
AJ092
V. Bystřice - Karviná
32 : 39
22.11. 16:00
AJ046
V. Bystřice - Kopřivnice
32 : 34
2.liga mladší dorostenci M
7.5. 15:00
AL124
Litovel - Sokol Ostrava
43 : 16
24.4. 12:30
AL113
Napajedla - Sokol Ostrava
29 : 32
17.4. 13:30
AL106
Žeravice - TJ STM Olomouc
15 : 25
2.4. 17:00
AL098
Litovel - Bystřice p.H.
34 : 19
5.3. 13:00
AL084
Litovel - TJ STM Olomouc
30 : 19
14.11. 13:00
AL041
Litovel - SKH Polanka n.O.
35 : 31
Žákovská liga starších žáků
21.2. 17:00
AO119
Napajedla - TJ Sokol Centrum Haná
16 : 33
21.2. 16:00
AO118
TJ STM Olomouc - Sokol N. Veselí A
24 : 36
21.2. 14:00
AO116
TJ Sokol Centrum Haná - TJ STM Olomouc
25 : 16
21.2. 12:00
AO114
V. Bystřice - TJ STM Olomouc
29 : 20
21.2. 10:00
AO112
TJ STM Olomouc - Napajedla
23 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 11. kolo - výsledky
video
online
Velká Bystřice B - DHK Zora Olomouc B
16 : 16
video
online
TJ Sokol Centrum Haná B - Žeravice
6 : 10
video
online
TJ Sokol Centrum Haná C - Tatran Litovel B
12 : 24
video
online
STM Olomouc B - Žeravice B
16 : 17
video
online
Senice na Hané - Cement Hranice "B"
19 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Senice na Hané
10
9
0
1
200 : 123
18
2
STM Olomouc B
10
8
1
1
214 : 112
17
3
Žeravice
10
8
1
1
124 : 83
17
4
Tatran Litovel B
10
6
1
3
163 : 117
13
5
Horka nad Moravou
10
6
1
3
148 : 111
13
6
Žeravice B
10
4
0
6
129 : 159
8
7
TJ Sokol Centrum Haná B
10
4
0
6
117 : 150
8
8
TJ Sokol Centrum Haná C
10
3
0
7
139 : 182
6
9
Cement Hranice "B"
10
3
0
7
91 : 131
6
10
Velká Bystřice B
10
1
1
8
111 : 184
3
11
DHK Zora Olomouc B
10
0
1
9
98 : 182
1
Tabulka střelců
Ondřej Růžička
Senice na Hané
72
Michal Coufal
Senice na Hané
66
Tom Šporik
TJ STM Olomouc B
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Onderka
SK Žeravice
13
Ondřej Růžička
Senice na Hané
9
Eva Šinclová
DHK Zora Olomouc B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Smahel
Sokol Horka nad Moravou
10
Ondřej Růžička
Senice na Hané
10
Peter Blaha
SK Velká Bystřice B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.