Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Rozpis soutěže
jarní část
Krajské školní ligy
Monika Jurečková
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1997
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
LOLK starší žáci
15.5. 13:30
OB076
STM Olomouc 2002 - TJ Sokol Centrum Haná
29 : 24
15.5. 12:00
OB079
STM Olomouc 2001 - Litovel
29 : 17
9.4. 09:30
OB054
Šumperk - Uničov
15 : 25
27.9. 09:00
OB013
TJ Sokol Centrum Haná - Uničov
40 : 9
12.9. 10:30
OB002
V. Bystřice - Uničov
39 : 19
LOLK mladší žactvo I
27.9. 12:00
OC011
TJ Sokol Centrum Haná B - Hranice
24 : 27
27.9. 10:30
OC010
TJ Sokol Centrum Haná A - STM Olomouc A
16 : 35
12.9. 12:00
OC002
V. Bystřice A - Hranice
32 : 25
LOLK mladší žactvo II
10.10. 09:00
OD018
DHK Zora Olomouc B - Velká Bystřice B
7 : 21
LOLK mladší žactvo I -jaro
21.5. 10:00
OE029
Litovel A - Zora Olomouc A
45 : 17
15.5. 15:00
OE020
STM Olomouc A - V. Bystřice A
21 : 32
24.4. 10:30
OE010
TJ Sokol Centrum Haná A - V. Bystřice A
16 : 42
LOLK mladší žactvo II -jaro
21.5. 09:00
OF057
Tatran Litovel B - Senice na Hané
16 : 20
15.5. 16:15
OF039
STM Olomouc B - Tatran Litovel B
19 : 12
24.4. 09:00
OF021
TJ Sokol Centrum Haná C - STM Olomouc B
8 : 25
2.4. 08:30
OF004
DHK Zora Olomouc B - Senice na Hané
8 : 23
ZL starší žačky
2.4. 09:45
ZE088
DHK Zora Olomouc - L.Zubří
23 : 31
1.11. 15:00
ZE034
DHK Litovel - Kunovice
22 : 27
10.10. 10:15
ZE016
DHK Zora Olomouc B - Žeravice
12 : 22
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 11. kolo - výsledky
video
online
Velká Bystřice B - DHK Zora Olomouc B
16 : 16
video
online
TJ Sokol Centrum Haná B - Žeravice
6 : 10
video
online
TJ Sokol Centrum Haná C - Tatran Litovel B
12 : 24
video
online
STM Olomouc B - Žeravice B
16 : 17
video
online
Senice na Hané - Cement Hranice "B"
19 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Senice na Hané
10
9
0
1
200 : 123
18
2
STM Olomouc B
10
8
1
1
214 : 112
17
3
Žeravice
10
8
1
1
124 : 83
17
4
Tatran Litovel B
10
6
1
3
163 : 117
13
5
Horka nad Moravou
10
6
1
3
148 : 111
13
6
Žeravice B
10
4
0
6
129 : 159
8
7
TJ Sokol Centrum Haná B
10
4
0
6
117 : 150
8
8
TJ Sokol Centrum Haná C
10
3
0
7
139 : 182
6
9
Cement Hranice "B"
10
3
0
7
91 : 131
6
10
Velká Bystřice B
10
1
1
8
111 : 184
3
11
DHK Zora Olomouc B
10
0
1
9
98 : 182
1
Tabulka střelců
Ondřej Růžička
Senice na Hané
72
Michal Coufal
Senice na Hané
66
Tom Šporik
TJ STM Olomouc B
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Onderka
SK Žeravice
13
Ondřej Růžička
Senice na Hané
9
Eva Šinclová
DHK Zora Olomouc B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Smahel
Sokol Horka nad Moravou
10
Ondřej Růžička
Senice na Hané
10
Peter Blaha
SK Velká Bystřice B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.