Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Jakub Ryška
Post
Mateřský klub
TJ Bystřice p.H.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
32
Počet branek
72
Starty
1.liga muži
14.05. [AB131]
HBC Strakonice - Bystřice p.H.
33 : 39
1 branek
08.05. [AB122]
Bystřice p.H. - Sokol Přerov
45 : 28
2 branek
30.04. [AB120]
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
22 : 24
1 branek
24.04. [AB109]
Bystřice p.H. - Jičín "B"
35 : 24
2 branek
17.04. [AB108]
Bystřice p.H. - Talent Plzeň "B"
28 : 26
3 branek
03.04. [AB098]
Sokol Nové Veselí - Bystřice p.H.
30 : 24
3 branek
20.03. [AB095]
Bystřice p.H. - Olomouc
27 : 21
0 branek
13.03. [AB087]
Chodov - Bystřice p.H.
28 : 21
0 branek
06.03. [AB082]
Bystřice p.H. - Náchod
38 : 33
0 branek
28.02. [AB076]
Starý Plzenec - Bystřice p.H.
20 : 21
0 branek
21.02. [AB069]
Bystřice p.H. - Sokol Ostrava
24 : 23
0 branek
13.12. [AB065]
Bystřice p.H. - HBC Strakonice
25 : 28
0 branek
05.12. [AB056]
Sokol Přerov - Bystřice p.H.
30 : 34
4 branek
29.11. [AB054]
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
27 : 19
1 branek
22.11. [AB043]
Jičín "B" - Bystřice p.H.
36 : 31
1 branek
15.11. [AB042]
Talent Plzeň "B" - Bystřice p.H.
26 : 27
1 branek
25.10. [AB032]
Bystřice p.H. - Sokol Nové Veselí
30 : 30
0 branek
18.10. [AB029]
Olomouc - Bystřice p.H.
28 : 25
0 branek
11.10. [AB021]
Bystřice p.H. - Chodov
29 : 28
4 branek
03.10. [AB016]
Náchod - Bystřice p.H.
29 : 28
5 branek
27.09. [AB010]
Bystřice p.H. - Starý Plzenec
23 : 27
1 branek
20.09. [AB003]
Sokol Ostrava - Bystřice p.H.
20 : 24
2 branek
Český pohár mužů
17.11. [AM076]
Bystřice p.H. - Baník OKD Karviná
25 : 38
4 branek
31.10. [AM056]
Sokol II.Prostějov - Bystřice p.H.
22 : 32
5 branek
13.09. [AM043]
L.Zubří - Bystřice p.H.
25 : 40
5 branek
LOLK muži
01.05. [OA067]
Dřevohostice - U. Hradiště
24 : 21
3 branek
23.04. [OA047]
Uničov A - Dřevohostice
26 : 25
3 branek
16.04. [OA056]
Luhačovice - Dřevohostice
31 : 30
6 branek
07.11. [OA044]
Val.Meziříčí - Dřevohostice
33 : 24
1 branek
01.11. [OA038]
Dřevohostice - Veselá
22 : 24
5 branek
Další
Předchozí kola
jaro - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Litovel A - Zora Olomouc A
45 : 17
video
online
TJ Sokol Centrum Haná A - STM Olomouc A
17 : 36
video
online
Hranice - V. Bystřice A
30 : 38
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice A
10
10
0
0
366 : 240
20
2
Litovel A
10
7
0
3
330 : 259
14
3
STM Olomouc A
10
6
0
4
301 : 291
12
4
Hranice
10
5
0
5
306 : 301
10
5
Zora Olomouc A
10
1
0
9
265 : 364
2
6
TJ Sokol Centrum Haná A
10
1
0
9
223 : 336
2
Tabulka střelců
Adam Krejčí
Tatran Litovel A
80
Matěj Pelák
TJ STM Olomouc A
77
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice
73
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Krejzlíková
DHK Zora Olomouc A
15
Adam Krejčí
Tatran Litovel A
12
David Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná A
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Klein
TJ Cement Hranice
18
Adam Krejčí
Tatran Litovel A
12
Vilém Zedník
SK Velká Bystřice A
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.