Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Rozpis soutěže
jarní část
Krajské školní ligy
Jan Kuzma
Post
Mateřský klub
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
117
Starty
1.liga mladší dorostenci
08.05. [AJ122]
Zlín - Zubří
27 : 40
3 branek
23.04. [AJ109]
Zlín - Jičín
28 : 34
4 branek
03.04. [AJ098]
Sokol Nové Veselí - Zlín
36 : 24
1 branek
20.03. [AJ095]
Zlín - Kopřivnice
37 : 38
9 branek
13.03. [AJ087]
Frýdek-Místek - Zlín
40 : 30
4 branek
05.03. [AJ082]
Zlín - Dukla
26 : 39
4 branek
28.02. [AJ076]
Karviná - Zlín
44 : 22
2 branek
21.02. [AJ069]
Zlín - HK B Most
22 : 21
2 branek
13.12. [AJ065]
Zlín - V. Bystřice
21 : 35
0 branek
29.11. [AJ054]
Zlín - HK Lovosice
23 : 22
3 branek
22.11. [AJ043]
Jičín - Zlín
32 : 28
2 branek
15.11. [AJ042]
Talent Škoda JS Plzeň - Zlín
32 : 26
1 branek
25.10. [AJ032]
Zlín - Sokol Nové Veselí
22 : 35
1 branek
18.10. [AJ029]
Kopřivnice - Zlín
45 : 26
3 branek
Moravská liga ml. dorostenců
29.05. [LD088]
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
6 branek
27.05. [LD083]
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
29 : 29
5 branek
15.05. [LD079]
Sokol Horka nad Moravou - U.Hradiště
23 : 30
6 branek
07.05. [LD061]
U.Hradiště - Sokol Nové Veselí B
39 : 38
1 branek
01.05. [LD070]
Újezd u Brna - U.Hradiště
29 : 41
6 branek
16.04. [LD060]
U.Hradiště - Sokol Telnice
29 : 39
5 branek
10.04. [LD052]
Hustopeče - U.Hradiště
31 : 29
0 branek
02.04. [LD049]
U.Hradiště - Házená Uničov
26 : 30
1 branek
08.11. [LD038]
SK Velká Bystřice B - U.Hradiště
34 : 25
1 branek
31.10. [LD034]
U.Hradiště - Sokol Horka nad Moravou
33 : 26
10 branek
17.10. [LD025]
U.Hradiště - Újezd u Brna
42 : 22
6 branek
10.10. [LD016]
Sokol Nové Veselí B - U.Hradiště
36 : 26
4 branek
04.10. [LD015]
Sokol Telnice - U.Hradiště
40 : 27
6 branek
26.09. [LD007]
U.Hradiště - Hustopeče
20 : 27
3 branek
20.09. [LD004]
Házená Uničov - U.Hradiště
36 : 28
11 branek
12.09. [LD043]
U.Hradiště - Nové Bránice
36 : 27
7 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 11. kolo - výsledky
video
online
Velká Bystřice B - DHK Zora Olomouc B
16 : 16
video
online
TJ Sokol Centrum Haná B - Žeravice
6 : 10
video
online
TJ Sokol Centrum Haná C - Tatran Litovel B
12 : 24
video
online
STM Olomouc B - Žeravice B
16 : 17
video
online
Senice na Hané - Cement Hranice "B"
19 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Senice na Hané
10
9
0
1
200 : 123
18
2
STM Olomouc B
10
8
1
1
214 : 112
17
3
Žeravice
10
8
1
1
124 : 83
17
4
Tatran Litovel B
10
6
1
3
163 : 117
13
5
Horka nad Moravou
10
6
1
3
148 : 111
13
6
Žeravice B
10
4
0
6
129 : 159
8
7
TJ Sokol Centrum Haná B
10
4
0
6
117 : 150
8
8
TJ Sokol Centrum Haná C
10
3
0
7
139 : 182
6
9
Cement Hranice "B"
10
3
0
7
91 : 131
6
10
Velká Bystřice B
10
1
1
8
111 : 184
3
11
DHK Zora Olomouc B
10
0
1
9
98 : 182
1
Tabulka střelců
Ondřej Růžička
Senice na Hané
72
Michal Coufal
Senice na Hané
66
Tom Šporik
TJ STM Olomouc B
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Onderka
SK Žeravice
13
Ondřej Růžička
Senice na Hané
9
Eva Šinclová
DHK Zora Olomouc B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Smahel
Sokol Horka nad Moravou
10
Ondřej Růžička
Senice na Hané
10
Peter Blaha
SK Velká Bystřice B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.