Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Rozpis soutěže
jarní část
Krajské školní ligy
Petr Gloss
Post
Mateřský klub
Házená Uničov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
16
Počet branek
70
Starty
Moravská liga ml. dorostenců
11.06. [LD076]
Sokol Nové Veselí B - Házená Uničov
37 : 34
4 branek
04.06. [LD053]
Házená Uničov - Újezd u Brna
40 : 30
10 branek
28.05. [LD087]
Házená Uničov - Sokol Telnice
32 : 27
0 branek
22.05. [LD085]
Hustopeče - Házená Uničov
30 : 29
4 branek
07.05. [LD075]
Házená Uničov - Nové Bránice
39 : 26
6 branek
01.05. [LD067]
SK Velká Bystřice B - Házená Uničov
34 : 30
2 branek
23.04. [LD064]
Házená Uničov - Sokol Horka nad Moravou
35 : 23
5 branek
02.04. [LD049]
U.Hradiště - Házená Uničov
26 : 30
2 branek
22.11. [LD042]
Sokol Telnice - Házená Uničov
30 : 28
5 branek
07.11. [LD040]
Házená Uničov - Hustopeče
32 : 20
4 branek
01.11. [LD031]
Házená Uničov - Sokol Nové Veselí B
26 : 25
4 branek
25.10. [LD030]
Nové Bránice - Házená Uničov
35 : 46
5 branek
18.10. [LD022]
Házená Uničov - SK Velká Bystřice B
47 : 35
7 branek
11.10. [LD019]
Sokol Horka nad Moravou - Házená Uničov
25 : 20
1 branek
27.09. [LD008]
Újezd u Brna - Házená Uničov
26 : 52
8 branek
20.09. [LD004]
Házená Uničov - U.Hradiště
36 : 28
3 branek
Předchozí kola
jaro - 11. kolo - výsledky
video
online
Velká Bystřice B - DHK Zora Olomouc B
16 : 16
video
online
TJ Sokol Centrum Haná B - Žeravice
6 : 10
video
online
TJ Sokol Centrum Haná C - Tatran Litovel B
12 : 24
video
online
STM Olomouc B - Žeravice B
16 : 17
video
online
Senice na Hané - Cement Hranice "B"
19 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Senice na Hané
10
9
0
1
200 : 123
18
2
STM Olomouc B
10
8
1
1
214 : 112
17
3
Žeravice
10
8
1
1
124 : 83
17
4
Tatran Litovel B
10
6
1
3
163 : 117
13
5
Horka nad Moravou
10
6
1
3
148 : 111
13
6
Žeravice B
10
4
0
6
129 : 159
8
7
TJ Sokol Centrum Haná B
10
4
0
6
117 : 150
8
8
TJ Sokol Centrum Haná C
10
3
0
7
139 : 182
6
9
Cement Hranice "B"
10
3
0
7
91 : 131
6
10
Velká Bystřice B
10
1
1
8
111 : 184
3
11
DHK Zora Olomouc B
10
0
1
9
98 : 182
1
Tabulka střelců
Ondřej Růžička
Senice na Hané
72
Michal Coufal
Senice na Hané
66
Tom Šporik
TJ STM Olomouc B
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Onderka
SK Žeravice
13
Ondřej Růžička
Senice na Hané
9
Eva Šinclová
DHK Zora Olomouc B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Smahel
Sokol Horka nad Moravou
10
Ondřej Růžička
Senice na Hané
10
Peter Blaha
SK Velká Bystřice B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.